Vášeň

Ubytování, které tě rozmazlí.

Zatoužili jste po návštěvě Brna? Je jedno, zda cestujete s batůžkem nebo pozlaceným kufrem, možnosti jsou rozmanité. Šetřete financemi na každodenní přehršel zážitků a vyzkoušejte některý z milých i tematických hostelů. Pokud na noc v Brně opravdu nechcete zapomenout, ubytujte se v bývalém protiatomovém krytu nebo autentickém špitále. Na nic si nehrajte a nechte se jen tak hýčkat v luxusním wellness hotelu. Anebo si hrajte a probuďte svou vášeň v jediném role play hotelu u nás.

#vášeň

Kdo v Brně spí?

Vyrazte s námi do džungle velkoměsta. Možná jedete za byznysem a zalíbí se vám v centru dění. Nebo se necháte hýčkat u brněnského moře?

Místo Prahy, do Brna

Moravská metropole se od hlavního města liší hlavně svou pohodovou atmosférou bez přemíry turistů. Během prodlouženého víkendu v Brně budete mít dost času ji nasát plnými doušky. Stačí potěšit své chuťové buňky v jedinečných gastro podnicích, ztratit se v tajuplném podzemí, objevit rozmanitost všech 4 brněnských vil a navštívit některá z divadel a galerií. Večery si užijte pokaždé v jiném originálním baru, kde zjistíte, proč jsou tak oblíbené mezi místními.