COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny. Sledujte weby jednotlivých organizátorů nebo (ni)KAM V BRNĚ, kde najdete, co se dá dělat i teď. BUĎME SPOLU!

Turistická karta BRNOPAS

Průvodce Brnem, díky kterému ušetříte.

Vzhledem k rozhodnutí Bezpečnostní rady státu v souvislosti s výskytem koronaviru COVID-19 mohou být některá místa a památky v nabídce BRNOPAS do odvolání uzavřena. Aktuální situaci je možné sledovat na webových stránkách jednotlivých institucí nebo zavolat na naše infocentra (https://www.gotobrno.cz/informacni-centra/). Děkujeme za pochopení.

Turistická karta BRNOPAS:

  • vás provede městem a vytipuje ta nejzajímavější místa;
  • vám zajistí zajímavé slevy a vstupy zdarma i do 5 TOP cílů (zahrady brněnských vil, na věž Staré radnice, do brněnského podzemí, katedrály sv. Petra a Pavla a do brněnské ZOO);
  • vám ušetří čas i peníze a zajistí cestování městskou hromadnou dopravou zcela zdarma;
  • TIP! Možnost přednostně zakoupit vstupenky do vily Tugendhat.

Kartu si můžete koupit online nebo na prodejních místech v Brně. Můžete si vybrat variantu od jednoho do tři dnů a současně si zvolit nosič – informace lze nahrát na vaši platební kartu nebo na kartu, kterou si půjčíte v některém z prodejních míst.

Turistickou kartou se prokážete u vstupu v dané instituci a získáte slevu či vstup zdarma.

Součástí každého BRNOPASu je také ZDARMA jízdenka na MHD v Brně. Vždy v platnosti na stejnou dobu jako vámi zvolený BRNOPAS. Jízdenka platí na zóny 100+101, mimo vlak.

VOUCHER BRNOPAS

Kupte si BRNOPAS ve formě VOUCHERU, například jako dárek. Voucher můžete zakoupit v Brně na prodejních místech IC Radnická a IC Panenská, nebo online na našem předprodeji.

KOUPIT ONLINE

Nepřehlédněte

Kromě slev díky BRNOPAS získáte zdarma i tiskoviny

Co konkrétně dostanete:

1. Brožuru BRNOPAS
2. Oficiálního městského průvodce
3. Pohlednici z Brna
Materiály jsou k dispozici ve všech prodejním místech.
Chcete vědět více, stáhněte si brožuru ZDE

Zjištěte více