Přátelství

Živé centrum, které tě zahřeje.

Centrum, to je malá vesnice ve velkoměstě. Místo, které nikdy nespí, a kde opravdu žijí místní. To jsou náměstí plná sezónní zeleniny a ovoce, pojízdné kafe, zimní zahrádky a šaliny (neboli tramvaje), které všechna tato místa na 2 km2 propojují.

V centru to žije. Neustálý frmol, přátelská setkávání, rozverné povídání, koncerty pod širým nebem, různé gastro slavnosti, které plynule přechází do vánočních trhů. Vůně skořice, svařeného vína, jehličí a dřevěných postaviček v Betlémě, smích ze zimních zahrádek, všechny barvy a světla Vánoc. Autentická atmosféra, kam se po práci stahují všichni jako….

#přátelství

Jak to žije v Brně? Zažijte brněnskou pohodu.

Vůně a světla Brněnských Vánoc

Co nesmí chybět adventu v Brně? Vánoční strom z Bílovic, Halouzkův betlém, turbomošt, tradiční trhy na Zelňáku, hudební koncerty, December Design  Days, vánoční hvězda a šalina…

 “Brno je pro rok 2022 druhým nejlepším evropským městem na výlet.”

Magazín Time Out

Brno je přátelské

nejen mezi místními, cestu do něj nachází také čím dál tím více cizinců.

Dobré jídlo a dobré pití dělá dobré přátele

A v centru města si každý přijde na své.

Tam, kde to žije.

Zábava je v Brně každý den na dosah ruky

Fenomén rozjezdy.

V každou celou a někdy i půlhodinu se na hlavním nádraží potkají speciální noční linky. Do všech koutů města i za jeho hranice rozvezou, koho jen poberou. V Brně jsme si prostě blíž. A jak poznáte kdy a kam nastoupit? To vám přece prozradí noční jízdní řád.