Přátelství

Živé centrum, které tě zahřeje.

Centrum, to je malá vesnice ve velkoměstě. Místo, které nikdy nespí, a kde opravdu žijí místní. To jsou náměstí plná sezónní zeleniny a ovoce, pojízdné kafe, zimní zahrádky a šaliny (neboli tramvaje), které všechna tato místa na 2 km2 propojují.

V centru to žije. Neustálý frmol, přátelská setkávání, burčákové, pivní, vinné i další gastro slavnosti, které obvykle plynule přechází do vánočních trhů. Vůně skořice, jehličí a dřevěných postaviček v Betlémě, smích ze zimních zahrádek, všechny barvy a světla Vánoc. Autentická atmosféra, kam se po práci stahují všichni jako….

#přátelství

Jak to žije v Brně? Zažijte brněnskou pohodu.

 “6. nejlepší životní styl mezi evropskými městy.”

The Financial Times

Brno je přátelské

nejen mezi místními, cestu do něj nachází také čím dál tím více cizinců.

Vůně a světla Brněnských Vánoc

Co ani letos nebude chybět adventu v Brně? Vánoční strom z Bílovic, se kterým je spojena 97 letá tradice, dřevěný Halouzkův betlém v životní velikosti, hrající designová vánoční hvězda, vánoční šalina a Ježíškova pošta.

S plným žaludkem je větší pohoda

V centru města si vyberete přesně to, na co máte chuť.

Tam, kde to žije.

Zábava je v Brně každý den na dosah ruky

Fenomén rozjezdy.

V každou celou a někdy i půlhodinu se na hlavním nádraží potkají speciální noční linky. Do všech koutů města i za jeho hranice rozvezou, koho jen poberou. V Brně jsme si prostě blíž. A jak poznáte kdy a kam nastoupit? To vám přece prozradí noční jízdní řád.

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!