Poznejte Brno

BRNO HROU

Pamatujete si, jak jste bývali šťastní, když jste si jako děti hráli? Hrajte si i jako dospělí, v Brně k tomu máte řadu příležitostí! Vyrazte s přáteli či s kolegy z práce a užijte si dobrodružství a adrenalin.

Brno hrou – to je oč v Brně běží. Na počátku všeho bylo TMOU… Noční týmová hra spojená s orientací ve městě a v terénu a s luštěním náročných šifer. Hra, díky níž se Brno stalo Mekkou šifrovacích her a na kterou navázaly další, které si můžete zahrát častěji, než jen jednou ročně, a které jsou nižšího stupně náročnosti, aby si mohl hrát opravdu každý.

Vydáte se díky nim za tajemstvím Staré radnice, najdete poklad v labyrintu, zúčastníte se bitvy o Brno, zažijete tmavomodré dobrodružství, poznáte fantoma Brna, vyřešíte mamutí problém, dotknete se evoluce nebo dobijete pevnost VIDArd.

Hry jsou týmové, nejčastěji určeny pro skupiny 2 – 5 hráčů, a připraveny na míru dospělým. Neznamená to ovšem, že si je nemohou užít i děti na druhém stupni ZŠ nebo středoškoláci a že v nabídce chybí hry pro rodiny s dětmi. K většině potřebujete chytrý telefon. Pomáhají rozvíjet kreativitu, komunikaci a spolupráci, ale především baví a zažijete díky nim něco nového. Takže? Vyberte si!

Součásti okruhu

Dejte o poznávání Brna hrou vědět svým přátelům!

Sdílet na facebooku