BRNO HROU

Ode zdi ke zdi

  • 7 šifer inspirovaných nástěnnými malbami

  • 2,5 km trasa v tzv. Brněnském Bronxu

  • vstupné dobrovolné

Syrové prostředí bývalé vyloučené lokality. Fasády prvorepublikových domů zrcadlící se v oknech novostaveb. Všudypřítomné graffiti, nepřehlédnutelné černobílé objekty projektu BrnoX, ale také obří obrazy předních českých výtvarníků na fasádách domů – to je tzv. Městská galerie, do které vás zve tato šifrovací hra.

V týmech o 2 až 5 lidech můžete prožít asi dvouhodinové dobrodružství v méně navštěvovaném koutu širšího centra Brna. Jde o zábavu spočívající v tom, že někdo vytvoří nápadité šifry využívající neotřelým způsobem známé principy tak, aby v nich ukryl hesla. Úkolem hráčů (tedy vás) je pak hesla odhalit.

Zadání šifer dostanete na displejích svých telefonů. Nemusíte tedy nic nikde vyzvedávat ani tisknout. Určitě vám luštění hodně usnadní papír a tužka, nicméně všechny šifry jsou vyluštitelné i bez nich. Hru si odstartujete sami, můžete tedy hrát kdykoli se vám to hodí.

Obtížnostně se hra řadí spíše k lehčím, vhodným i pro začátečníky. Děti s sebou vzít také můžete, ale jejich aktivní zapojení je reálné spíš od 15 let výše. Můžete si vybrat ze dvou obtížností, lehké a normální. Na hru si rezervujte přibližně 2 hodiny času. Šifry vás sice určitě trochu potrápí, ale systém hry vám dá dostatek možností, jak dojít do cíle a neskončit v půli.

Hru pořádá dobrovolnický spolek Instruktoři Brno a dobrovolný příspěvek na konci hry přispívá na provoz spolku.

Více informací a registrace do hry: web hry Ode zdi ke zdi.

Vstupné

vstupné dobrovolné

Adresa a kontakt

Hru zahajte na rohu ulic Milady Horákové a Příční

Dejte o Ode zdi ke zdi vědět svým přátelům!

Sdílet na facebooku