BRNO HROU

Cryptomania: Statečné Brno

  • Venkovní šifrovací hra Statečné Brno vám ukáže místa nebo věci, kterých jste si třeba nikdy nevšimli

  • Hra je primárně určena dospělým, pro týmy 2–5 hráčů, ale děti od 10 let výše můžete zapojit také

  • Hra začíná na Moravském náměstí a končí na Špilberku

Léto 1645 nebo léto letošního roku? Je to skoro stejné, Brno je nudná opevněná osada na cestě do Vídně. Alespoň tak přemýšlel Radim, hlavní hrdina našeho příběhu. Za dvě hodiny už se bude omlouvat městu i své kamarádce, která mu připravila skvělou hru plnou dobrodružného pátrání. Vyrazte s ním objevit bludiště krásných příběhů až k vítězství nad krvelačnými Švédy.

Máte pocit, že znáte Brno jako své boty a nic vás v jeho centru už nepřekvapí? Jste v Brně teprve nějakou dobu a pořád vás baví ho objevovat? Nebo jste prostě jen turisti a chcete si město užít trochu jinak? Máme co nabídnout všem! Venkovní šifrovací hra Statečné Brno vám ukáže místa nebo věci, kterých jste si třeba nikdy nevšimli, i když jste se v Brně narodili. Červená linka celé hry se točí i kolem švédského obléhání Brna a stop, které jsou ve městě pořád k vidění a spousta lidí je ani nevnímá.

Hra je primárně určena dospělým, pro týmy 2–5 hráčů, ale děti od 10 let výše můžete zapojit také. Hra začíná na Moravském náměstí a končí na Špilberku. Potřebovat budete herní materiály, plně nabitý chytrý telefon s připojením na internet, tužku a papír. Hru pro vás připravila společnost Cryptomania.

Vstupné

1200 Kč

Adresa a kontakt

Moravské náměstí
Brno-střed

773 723 443
hry@cryptomania.cz

Dejte o Statečném Brně vědět svým přátelům!

Sdílet na facebooku