COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!

POZNEJTE BRNĚNSKÁ SPORTOVIŠTĚ

Masarykův okruh

-20 % Sleva na vstup s BRNOPAS

Chci získat slevu

Předchozí Následující
  • Prestižní závody Grand Prix České republiky

  • Okruh patří v rámci Moto GP k nejdelším tratím

  • Areál láká i na pravidelné akce pro veřejnost

Závodní okruh pro automobilové i motocyklové závody.

Tradice Masarykova okruhu sahá až do roku 1930, kdy byla vybudována přírodní trať vedená po silnicích na okraji rozrůstajícího se Brna. Současný Masarykův okruh vznikl v letech 1985–1987 a je špičkovou závodní tratí splňující nejpřísnější kritéria pro pořádání prestižních světových motoristických závodů.

Závodní motoristickou dráhu Masarykův okruh provozuje společnost Automotodrom Brno, která vznikla v roce 1994 a sídlí přímo v řídící věži závodní trati.

Automotodrom Brno hostí několik světových šampionátů – především Mistrovství světa silničních motocyklů (MotoGP, Moto2 a Moto3) a Mistrovství světa Superbike. Masarykův okruh je pravidelně zapsán v kalendáři Mezinárodního mistrovství České republiky v automobilové okruhové soutěži i v motocyklovém mistrovství.

Masarykův okruh nabízí také nevšední zážitky pro širokou veřejnost. Společnost pravidelně pořádá akce jako například Dny otevřené dráhy, in-line bruslení, cyklistické jízdy, jízdy veřejnosti pro automobily i motocykly či kurz bezpečné jízdy na motocyklu Motoškola.

Virtuální prohlídka

Adresa a kontakt

Masarykův okruh 201
66481 Ostrovačice

Dejte o Masarykově okruhu vědět svým přátelům!

Sdílet na facebooku