BRNO S DĚTMIBRNĚNSKÁ SPORTOVIŠTĚ

Koupaliště Riviéra

zdarma Sleva na vstup s BRNOPAS Vstup zdarma s BRNOPAS

Chci získat slevu

Předchozí Následující
  • Oblíbené koupaliště ve slepém rameni Svratky

  • Kaskáda tří bazénů v umělém říčním korytě

  • Největší koupaliště v Brně, ocenění TOP AQUA

Koupaliště v krásném přírodním areálu nedaleko centra.

Jedno z největších koupališť v Česku je otevřené každoročně od června do srpna. Návštěvníkům nabízí skvělé podmínky nejen pro relaxaci, ale také pro aktivně strávené chvíle. 

Brněnskou Riviéru tvoří kaskáda tří nových, nerezových bazénů v umělém říčním korytě vytvořeném v bývalém slepém rameni řeky Svratky o celkové délce 390 metrů. První částí je široké brouzdaliště s hloubkou 40 centimetrů a kapacitou zhruba 650 dětí. V prostřední části se nachází bazén pro neplavce, který může využít až 800 osob. Třetí část je určena pro zhruba 700 plavců a na 50 metrech délky lze vytyčit šest plaveckých drah.

Malé návštěvníky potěší dětské hřiště, trampolína nebo vodní skluzavka v podobě berušky. Vyzkoušet si mohou i vodní atrakce – nerezový tobogán, skluzavku a vodní chrliče, masážní la-vice, lezeckou stěnu a lanové mosty, fontánky nebo vodní hřib. Kdo chce aktivně prožít chvíle u vody, může vyzkoušet petangue, badminton nebo beach volejbal.

K dispozici je 200 lehátek za vratnou zálohu 100 Kč. Zapůjčení lehátka vyřídíte na pokladně či v infokoutku. Samozřejmostí jsou komfortní šatny s prostornými uzamykatelnými skříňkami. K dispozici je také wi-fi připojení.

Virtuální prohlídka

Vstupné

Cenový rozsah:

Základní vstupné 300 Kč,

**Dopolední – nutný odchod do 14 hod 150 Kč

Odpolední od 13:00 245 Kč

Odpolední od 15:00 175 Kč

Odpolední od 17:00 140 Kč

Adresa a kontakt

Bauerova 322/7
60300 Brno

Fotogalerie

Dejte o koupališti Riviéra vědět svým přátelům!

Sdílet na facebooku