POZNEJTE BRNO S DĚTMIPOZNEJTE BRNĚNSKÁ SPORTOVIŠTĚ

Aquapark Kohoutovice

-20 % Sleva na vstup s BRNOPAS

Chci získat slevu

Předchozí Následující
  • Slouží veřejnosti, školám i sportovním oddílům

  • Vnitřní bazény, střešní bazén, sauna a posilovna

  • Oblíbenou atrakcí je 90 metrů dlouhý tobogán

Aktuální informace o provozu a otevírací době:

Aquapark je znovuotevřen od 1. 6. 2020.

Od pondělí 9. 6. se zvyšuje maximální počet lidí na bazénech a koupalištích na 500 osob ve stejný okamžik. Navíc už není nutné mít na bazénech roušky, pokud bude  respektovaný 2 metrový rozestup od ostatních lidí (kromě rodinných příslušníků).

Aquapark s mnoha atrakcemi a možnostmi vyžití.

Sportovně-relaxační areál v městské části Kohoutovice slouží nejen veřejnosti, ale také školám a sportovním oddílům. Nabízí vše, co je potřeba k odpočinku, vodnímu vyžití a zdravému pohybu: vnitřní bazény, střešní bazén s letní „sluneční“ terasou, saunu a také posilovnu. Oblíbenou atrakcí je tobogán dlouhý 90 metrů a pravidelně spouštěná „divoká řeka“.

Prostředí aquaparku je ideální pro relaxaci či vodní sporty. Pod zajímavě řešenou střechou je ukryt velký plavecký bazén se šesti drahami, zájemci o kondiční plavání tak mají dostatek prostoru.

Rekreační bazén disponuje vodními tryskami, perličkovými rošty a vodními chrliči. Nejmenší návštěvníky potěší dětské brouzdaliště s vodním hřibem. Aquabar v prvním patře je přístupný ze suché i mokré zóny. Pobyt zpříjemňuje dobrá káva, deserty, poháry, teplé pokrmy a hrací koutek. Útrata se díky čipovým hodinkám platí až při odchodu z areálu.

Virtuální prohlídka

Vstupné

Od 100 Kč

Adresa a kontakt

Chalabalova 946/2a
62300 Brno

Dejte o Aquaparku Kohoutovice vědět svým přátelům!

Sdílet na facebooku