BRNĚNSKÁ SPORTOVIŠTĚ

Lanové centrum Proud Brno

  • Zážitek deset metrů nad zemí

  • Arrow game – týmová lukostřelecká hra

  • Lanovka a adrenalinová houpačka

Zážitek deset metrů nad zemí, okruh sebejištění, skok na hrazdu, lanovka a adrenalinová houpačka.

Kam v Brně za jedinečným dobrodružstvím? Do Lanového centra PROUD na Lesné. Hned vedle na Lesné najdete lukostřeleckou hru Arrow Game Lesná, týmovou plošinu a pro nejmenší program Po stopách veverky.

Kromě dechberoucího výhledu na brněnský Špilas, si můžete rozproudit adrenalin v žilách na Big Swingu. Komu by to nestačilo, nebo není takový fanoušek výšek, může s kamarády či kolegy upustit páru v aréně Arrow game Lesná. A v lanovém centru mysleli i na nejmladší lezce, na které čeká malá lezecká věž Alpine Tower či program Ze života na stromě a Po stopách veverky. Společně s Lanovým centrem PROUD Brno se nebe dotýkáme už dvě desetiletí!

Co dál lanové centrum nabízí?
– Arrow game – týmová lukostřelecká hra
– Oslava narozenin – chtěli byste pro své ratolesti uspořádat netradiční narozeninovou party? Lanáč je tím správným místem!
– Ze života na stromě – program pro 1. stupeň základních škol zaměřený na přírodu v našem nejbližším okolí, zejména stromy a zvířata, která na nich žijí.
– Pestřejší víkendové programy – pokud chcete přijít do Lanáče bez objednávky, přijďte k nám v pátek nebo o víkendu. Můžete si užít okruh sebejištění, zasvištět si na lanovkách a nově i vyzkoušet naši adrenalinovou houpačku – Big Swing!
– Program pro rodiče s malými dětmi – program pro rodiče s malými dětmi (pod 10 let) je Po stopách veverky. Prolézání, zdolávání překážek pár metrů nad zemí a k tomu spousta zajímavostí o veverkách.

Zajímavosti:
– Až z 12 metrů můžete pozorovat svět v Lanáči,
– Neuvěřitelných 327 karabin je součástí adrenalinové stezky nad zemí,
– Se vším všudy si můžete vyzkoušet 30 různých typů překážek,
– Celkem profrčíte 300 metrů lanovkové dráhy,
– V roce 2023 se rozjela 20. sezóna.

Adresa a kontakt

Milénova 13
Brno

brno@lanovecentrum.cz

Fotogalerie

Dejte o Lanovém centru Proud vědět svým přátelům!

Sdílet na facebooku