COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny. Sledujte weby jednotlivých organizátorů nebo (ni)KAM V BRNĚ, kde najdete, co se dá dělat i teď. BUĎME SPOLU!

POZNEJTE BRNO – VELKÝ OKRUH

Informační centrum TO JE Brno

Předchozí Následující
  • TO JE Brno – to je více služeb na jednom místě

  • Moderní a funkční interiér, klidová zóna

  • Na trase z centra města do Husovy ulice

S ohledem na aktuální vývoj do odvolání zavíráme věž Staré radnice a také všechna naše informační centra. Fungovat ale budou telefonické linky. V případě dotazů na vstupenky se prosím obracejte na 602 404 246. Základní informace pak budeme poskytovat na telefonu 773 768 103. Děkujeme za pochopení.

Nové infocentrum v přízemí parkovacího domu Domini park.

V Panenské ulici, hned vedle vstupu do Mincmistrovského sklepa, narazí návštěvníci města na informační centrum, které nabízí ještě více služeb na jednom místě, navíc v zajímavém a funkčním interiéru. Kromě klasického sortimentu, jako jsou mapy, suvenýry, propagační materiály a brožury o Brně a Jihomoravském kraji, si tady zájemci pořídí i vstupenky na kulturní a jiné akce související s cestovním ruchem. Součástí infocentra je klidová zóna, kde se lze posadit, prostudovat tiskoviny nebo využít připojení k internetu. Nechybí tu toalety, úschovna zavazadel a dobíjecí stanice pro mobilní telefony a další elektronická zařízení.

Z informačního centra TO JE Brno mohou turisté i domorodci pokračovat v poznávání města dobře odpočati a důkladně poučeni.

Nejbližší zastávka městské hromadné dopravy: Česká

Otevírací doba

Dočasně zavřeno

Adresa a kontakt

Panenská 1
65878 Brno

+420 602 40 42 46
panenska@ticbrno.cz

Dejte o informačním centru TO JE Brno vědět svým přátelům!

Sdílet na facebooku