Autentické prohlídky

Chci získat slevu

Předchozí Následující
  • Celoroční nabídka ve čtyřech ročních cyklech

Prohlídky města s profesionálními průvodci, ať s těmi z Asociace průvodců ČR nebo s odborníky na dané téma, nabízející široké množství témat (architektura, tradice, pověsti, gastronomie, pro děti, kultura, …) dětem, žákům, studentům, dospělým i seniorům na jaře, v létě, na podzim i v období adventu.

Celoroční nabídka vhodná především pro individuální turistiku představuje ve čtyřech ročních cyklech témata, která se průběžně přizpůsobují nejen ročnímu období, ale i poptávce a aktuálním společenským tématům.

Filozofie autenticity prohlídek se prolíná s filozofií fotografií Romana France. Pro fotografie k propagaci prohlídek využil autentická místa města a oživil je lidmi, kteří v Brně žijí a tvoří jeho každodenní součást.

Chcete darovat zážitek? Kupte svým blízkým poukaz na prohlídku Brna!

Stačí kliknout, vybrat poukaz (1 vstupenka pro dospělé 150 Kč, pro seniory a studenty 75 Kč, rodina 375 Kč) a ten vám po zaplacení přijde na e-mail. Budete-li chtít tištěný dárkový poukaz v grafice, můžete si jej vyzvednout na našich infocentrech.

Obdarovaný si pak může vybrat vstupenku na jakoukoli Autentickou prohlídku ve stanovené hodnotě osobně na IC Panenská 1 v Brně do 23.12.2022.

Pořadatel

logo TIC BRNO

Kdy se akce koná

Celoročně

Více informací a kontakt

Tereza Uřičářová, destinační manažer
+420 773 762 302
uricarova@ticbrno.cz