Různá místa v Brně

Autentické prohlídky: Podzim v Brně

  • 04.09.2021 - 17.11.2021

Kolikrát znáš Brno, tolikrát jsi Brňanem! Je tady podzim a s ním další série tematických prohlídek konaných pod taktovkou TIC BRNO. Pojďte se s námi vydat za příběhy, historickými daty a neobvyklými místy. Dozvíte se, jaký byl podzim ve středověku, navštívíte některé městské části, nebude chybět spousta zajímavostí o prvorepublikovém Brně a v rámci čtyř prohlídek znovu vyrazíme v běžeckém tempu.

Filozofie autenticity prohlídek se prolíná s filozofií fotografií Romana France. Pro fotografie k propagaci prohlídek využil autentická místa města a oživil je lidmi, kteří v Brně žijí a tvoří jeho každodenní součást.

Dle rozhodnutí vlády o rozvolnění opatření je nutné při účasti na komentovaných prohlídkách použít ochranný prostředek dýchacích cest a dodržet níže uvedená mimořádná opatření.

Každý účastník čestně prohlašuje, že splňuje jednu ze tří podmínek:

  • písemné či elektronické potvrzení negativní POC antigenní test ne starší 72 hod. nebo potvrzení negativní PCR test ne starší 7 dní (u dětí do 6 let není testování požadováno, mladší 18 let mohou mít potvrzení o bezinfekčnosti od své školy či od zákonného zástupce)
  • 14 dní od druhé dávky očkování (stačí kartička z očkovacího centra nebo od lékaře)
  • do 180 dní od prodělání nemoci COVID 19

Více informací na tel. čísle 542 427 150
Děkujeme vám za pochopení

Podmínky

Kdy se akce koná

4. září–17. listopad 2021

Více informací a kontakt

Povězte o autentických prohlídkách přátelům

Sdílet na facebooku

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!