Zážitkový zoo bus

  • 1. červenec–31. srpen 2022

  • Vyjíždíme z náměstí Svobody každý prázdninový den v 9:30.

  • Začínáme na náměstí Svobody a zamíříme do Zoo Brno.

Zabraň konci civilizace, nastup do zážitkového zoo busu a zjisti, co má společného hrášek, lachtan a cestování časem. Brněnská zoologická zahrada připravila na toto léto novinku v podobě zábavné interaktivní hry pro rodiče a dítě ve věku od 7 do 14 let.

Jízda speciálním autobusem a návštěva Zoo Brno se tak promění v napínavou a vtipnou detektivku, pátrající po hlubších zákonech přírody. Inspirací pro celý zážitek je osobnost G. J. Mendela. Jeho zvídavost, schopnost pozorovat věci kolem sebe a dávat je do souvislostí. Chceš být jako on?

„Zastávka na náměstí Svobody je opravdu dost nečekanej začátek návštěvy v zoo. Ale v Brně je všechno možný. Takže když takhle jednou zrána s tátou nastupujeme do velmi podivně vypadajícího autobusu, ještě pořád nevíme, co nás vlastně čeká. Vše se na začátku jeví být úplně normální, když v tom… Kdo to…Co je ten člověk zač? Evidentně sem nepatří, ale co nám říká, dává smysl. Chce po nás, abychom zamezili velkýmu průšvihu, nikdo jinej to prej už udělat nemůže. Rychle na sebe s tátou kývnem, že jako jo. A začnou se dít věci, začíná to neplánovanou zastávkou… Víc vám neřeknu, ale domů se vracíme s pocitem, že jsme nejen zažili něco výjimečného a zábavného. Ale že už taky trochu víme, jak tady v (brněnském) světě dát věci do pořádku, aby zůstal krásný. Já a můj táta. Nejlepší tým všech dob!“  Max, 11 let.

Zážitkový zoo bus vyjíždí z brněnského Svoboďáku každý prázdninový den, jízdenku si ale kup dopředu a platí – kdo dřív přijde, ten dřív jede.

Doba trvání zážitkové jízdy a samotné šifrovací hry je cca 3 hodiny. Následně se mohou účastníci hry dle vlastní chuti zdržet v Zoo Brno až do konce otevírací doby. Pro vstup do šifrovací hry je potřeba mobilní telefon.

Více informací

Kdy se akce koná

1. červenec–31. srpen 2022

Vstupné

Cena 599,- za dospělého a dítě celkem zahrnuje: zážitkovou jízdu s průvodcem, vstupné do zoo, detektivní deník a speciální odznak.

Více informací a kontakt

Začínáme na náměstí Svobody a zamíříme do Zoo Brno.

Událost na FB
brindzakova@zoobrno.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku