Stará radnice Labyrint pod Zelným trhem Česká

Valentýn s CITem: v oblacích, v podzemí, i ve městě

Předchozí Následující
 • Akce již proběhla

 • Stará radnice
  Radnická 8
  Brno 60200

  Labyrint pod Zelným trhem
  Zelný trh 21
  Brno 65878

  Česká
  Česká
  Brno 60200

Vážení návštěvníci,

S ohledem na aktuálně platná opatření nebudeme u vstupu kontrolovat bezinfekčnost. Stále ale prosíme o ohleduplnost, dodržování rozestupů a používání respirátorů ve vnitřních prostorách. Děkujeme za pochopení.

Láska kvete v každém věku a po celý rok. Jejím fenologickým vrcholem je tradičně 1. květen, kdy líbáme své milované pod kvetoucím stromem, a společenským 14. únor, na který připadá Den svatého Valentýna. Svátek zamilovaných se slaví po celém světě a u nás tomu není jinak. TIC BRNO zve na tradiční skleničku a kytičku, ale v tento speciální den přidává i speciální program – se svou drahou polovičkou si můžete užít zamilovanou chvilku s hlavou v oblacích na věži Staré radnice, schůzku s příchutí tajemna zažijete v Labyrintu pod Zelným trhem a zváni jste taky na speciální prohlídky města spojené s cestou v čase. Vzhledem k tomu, že svátek svatého Valentýna letos vychází na pondělí a my chceme být o krok napřed a slavit lásku ve volný den, zakroužkujte si v diářích neděli 13. 2. 2022!

Polibek s hlavou v oblacích (Valentýn na věži Staré radnice)

Milujete Brno a chcete se na něj podívat i se svou láskou z pořádné výšky? Přijďte vystoupat 173 schodů a políbit se na 63 metrů vysoké radniční věži, která patří k nejromantičtějším místům v Brně. Ke vstupence dostanete pohár medoviny, růži a sladkou odměnu. A aby toho nebylo málo, TIC BRNO vás zařadí do soutěže o skvělé ceny.

Radnická 8

neděle 13. 2. 2022: 17.00 – 22.00

160 Kč / osoba – Předprodej on-line

Tajemná schůzka v podzemí s šuměním sektu (Valentýn v Labyrintu pod Zelným trhem)

Ty, kteří rádi tajemno, zveme do podzemních prostor Labyrintu pod Zelným trhem. Speciální limitované valentýnské prohlídky se skleničkou sektu, růží a sladkým překvapením, nabídnou prohlídku tajemných zákoutí středověkých chodeb s valentýnským výkladem. Také valentýnská návštěva v podzemí nabízí bonus v podobě výhry v soutěži – můžete vyhrát kupón na lístky do divadla na představení dle vlastního výběru v Národním divadle Brno nebo dárek od TIC BRNO.

Zelný trh 21

neděle 13. 2. 2022: 15.30, 16.30 a 17.30

160 Kč / osoba – Předprodej on-line

Speciální komentované prohlídky věže Staré radnice

Stará radnice v Brně je legendární místo, nejstarší a nejzajímavější dochovaná občanská stavba v Brně. Scházela se zde městská rada a soudy, ukládaly se písemnosti, pečetidla i peníze, sídlila tu kancelář městského písaře, byli zde přijímáni a vítáni vzácní hosté a odtud také byla v případě ohrožení organizována obrana města. Součástí komplexu bývala i věznice. Jaké příběhy skrývá? A jste si jistí, že znáte všechny pověsti, které ji doprovází? Přijďte a zjistěte to!

Průvodce: Martin Koplík

neděle 13. 2. 2022: 14.00 a 15.30

sraz: nádvoří Staré radnice

120 Kč / 60 Kč / osoba – Předprodej on-line

Rande v Brně v osmdesátkách

Jak se v Brně randilo v osmdesátkách? Bývaly to srazy, vinárny, kavárny, dárečky a romantika pod Petrovem… Co a kde koupit své tehdejší lásce, kde si posedět bez pohledů ostatních nebo naopak zdůraznit, že já „na to mám“? Čeká vás i romantické zakončení s karafiátem v ruce a úžasným výhledem na město Brno, tak se s námi pojďte vrátit v čase.

Průvodce: Martin Foretník

neděle 13. 2. 2022: 14.00

sraz: Česká, pod hodinami

120 Kč / 60 Kč / osoba – Předprodej on-line

Kdy se akce koná

13. únor 2022

Více informací a kontakt

Stará radnice
Radnická 8
Brno 60200

Labyrint pod Zelným trhem
Zelný trh 21
Brno 65878

Česká
Česká
Brno 60200

info@ticbrno.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku