Koupaliště Biotop Brno-Jih

Trosečnice

  • 18. srpen 2024

  • 17:00–19:00

  • Koupaliště Biotop Brno-Jih

Ženské drama s prvky černého humoru, jehož postavy jsou plné křehkosti a zranitelnosti, ale i žárlivosti a neschopnosti se konfrontovat přímo.

Čtyři úspěšné manažerky ztroskotají v rámci teambuildingové akce na pustém ostrově. Naráz jsou překvapené, že si nemohou ve stresu zaskočit na oběd, častují se cynickými vtípky. Čtyři ženy s nejrůznějším rodinným zázemím. V průběhu pobytu pomalu odkrývají pozadí svých životů a ocitají se v náročných situacích, které na ně přežití na pustém ostrově klade…

Kdy se akce koná

18. srpen 2024 - 17:00–19:00

Vstupné

Dospělí

Vstupenky je možné zakoupit v několika kategoriích. Máte zájem o více vstupenek, než umožňuje systém (max. 6), vstupenky na fakturu, objednávku na FKSP? Napište nám svůj požadavek, objednávku na zuzana_kulhankova@spromotion.cz.

Více informací a kontakt

Koupaliště Biotop Brno-Jih

Představení se koná na Koupališti Biotop Brno-Jih, jež se nachází na adrese K Lávce 749/13, 619 00 Brno-jih (areál koupaliště / louka). Parkování je možné přímo u Biotopu, v ulicích K Lávce a Dufkovo nábřeží nebo v nedalekém sportovním areálu Komec. Všem doporučujeme včasný příjezd, abyste nezmeškali začátek představení, které začíná v 17:00 (areál bude otevřen od 16:00).

Událost na FB
lucie_osmerova@spromotion.cz