COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!

Serial Killer Festival

  • Akce již proběhla

Serial Killer je mezinárodní soutěžní festival televizních a webových seriálů. V letošním třetím ročníku se výjimečně přesuneme z kinosálů na internet, kde Vám v premiéře nabídneme ty nejlepší seriálové novinky, které jinde nemáte možnost vidět.

Seriály letošního ročníku můžete od 22. do 27. září sledovat online a zdarma na DAFilms. 

Nepřijdete ale ani o klasické projekce na velkém plátně v Divadle Husa na provázku! Letos budou všechny zdarma od 25. do 27. září.

I přes koronavirovou krizi Vám letos opět ukážeme, co nového se urodilo na poli evropské seriálové tvorby. Ty nejlepší a nejkvalitnější seriály Vám exkluzivně nabídneme online z pohodlí a bezpečí Vašeho domova, kde si díky našemu partnerství s portálem DAFilms můžete od 22. do 27. září užít přes 30 pečlivě vybraných kvalitních seriálů. A zdarma!

Na co se můžete těšit? Jako tradičně ukážeme první dva díly od každého seriálu, které budou rozdělené do sekcí, jako je například soutěž seriálů ze střední a východní Evropy, kde o vítězi rozhodne porota složená ze západoevropských profesionálů nebo sekce Fokus, ve které se letos zaměříme na seriálovou tvorbu z Velké Británie.

Nemusíte však mít strach, že byste u nás viděli záplavy detektivek a mrtvol – nabídneme i kvalitní dramata a zábavné komedie.

Pokud ale máte rádi klasické projekce na velkém plátně, ani letos nepřijdete zkrátka. Vybrané seriály Vám nabídneme od 25. do 27. září v Divadle Husa na provázku, kde rovněž můžete navštívit večírky s našimi exkluzivními hosty. Samozřejmě klademe velký důraz na hygienická opatření, abychom zajistili Vaši bezpečnost, takže kapacita bude omezena.

Více informací

Kdy se akce koná

22.–27. září 2020

Vstupné

Zdarma

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku