Brno

SERIAL KILLER Festival

  • Akce již proběhla

  • Univerzitní kino Scala
    Divadlo Bolka Polívky

Serial Killer je mezinárodní soutěžní festival TV a online seriálů, první svého druhu ve střední a východní Evropě. Přináší jedinečnou příležitost sledovat to nejlepší, co současná evropská produkce nabízí. Navíc v perfektní kvalitě a na velkém plátně. Už není potřeba dlouhého brouzdání po síti, Serial Killer vám horké novinky naservíruje v několika sálech přímo v centru Brna.

Loňský pilotní ročník uvedl celou řadu domácích (Most!) i zahraničních premiér a pozvání přijalo mnoho známých tváří, jako Aňa Geislerová, Bolek Polívka či Jan Prušinovský. A letos míří Serial Killer opět vysoko. Co vás čeká?

  • Světové premiéry těch nejlepších evropských seriálů za účasti jejich tvůrců
  • Exkluzivní české premiéry od HBO, ČT nebo MALL.TV
  • 1 vstupné na celý festival = 40 kvalitních projekcí během 6 dnů v Brně

Festival připravil na 40 projekcí. Mezi jinými např.: unikátní české Zrádce (2020, r: Viktor Tauš) v hlavní soutěžní přehlídce, novou soutěž webseriálů (též s mezinárodní porotou), několik čerstvých norských titulů nebo populární maratonské projekce. Vedle kriminálních taháků nebudou chybět ani černočerné komedie nebo sociální dramata. Zdaleka však nejde jenom o detektivky. Na návštěvníky festivalu čeká také originální doprovodný program, přednášky, stand-upy, workshopy, atd.

Pro profesionály jsou připravené nabité Industry Days, odborný program z oboru televizní a filmové produkce. Jde o setkání významných producentů, režisérů, scenáristů, herců a dalších důležitých TV profesí, takže se můžete těšit i na množství veřejných debat a přidružených akcí.

Festivalovou strategií je systematicky mapovat a vyzdvihovat kvalitní televizní produkci. Nově si dal také za cíl upozorňovat na výjimečné tvůrčí a producentské talenty z regionu střední a východní Evropy. Na letošním ročníku tak Serial Killer poprvé udělí cenu s názvem “Progressive Killer”.

No a nakonec samozřejmě večírky za účasti tvůrců! Jakubské náměstí se jako festivalový průsečík na 6 dní pomyslně zahalí do rudočerných barev a Brno pozná sílu seriálu.

Koupí akreditace (Cinepassu) získáte možnost přednostního a neomezeného vstupu na desítky kvalitních projekcí, kde vám své seriály představí přímo jejich tvůrci. Akreditovaní návštěvníci si také mohou svá místa v sále dopředu rezervovat. K dispozici jsou také vstupenky na jednotlivé projekce.

Více informací

Kdy se akce koná

24.–29. září 2019

Vstupné

Dospělí460 Kč
Studenti310 Kč
Senioři310 Kč
ZTP a ZTP/P310 Kč

Více informací a kontakt

Univerzitní kino Scala
Divadlo Bolka Polívky

Událost na FB
info@serialkiller.tv

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku