Předchozí Následující
 • Akce již proběhla

 • Divadlo na Orlí
  Orlí 19
  Brno 60200

  Divadlo Bolka Polívky
  Jakubské nám. 127/5
  Brno 60200

Mezinárodní festival seriálů Serial Killer je zpátky!

Ve dnech 21. – 26. září Brno ožije seriály, přednáškami i večírky. Stejně jako v minulých ročnících se i letos po červeném koberci projdou televizní a filmové hvězdy, televizní profesionálové a seriáloví tvůrci.

Letošní ročník se v sekci Fokus zaměřuje na belgickou televizní produkci, jejíž úspěch překračuje hranice této malé země a dosahuje až do Velké Británie či USA. Serial Killer v rámci projekcí i přednášek představí to nejlepší z veřejnoprávních i komerčních belgických televizí.

Kromě tradičních sekcí, jako jsou soutěž seriálů ze střední a východní Evropy, mezinárodní panorama nebo webseriály, se festival letos v sekci Fokus zaměří na belgickou tvorbu.
Všechny seriály budete moci sledovat zdarma během projekcí v Divadle Bolka Polívky a v Divadle na Orlí. Během září bude spuštěna registrace, na základě které Vám na místě vydáme akreditaci.
Seriály ze sekce Fokus: Belgie budou rovněž dostupné zdarma i na DAFilms.
V rámci doprovodného programu vystoupí například Petr Čtvrtníček se svou vězeňskou kapelou Wsedě nebo kapela Štěpána Kozuba & Jiřího Krhuta.

Chybět nebudou ani seriálové novinky ze sekcí Hlavní soutěž, Mezinárodní panorama nebo Webové seriály. To vše na velkém plátně a za účasti tvůrců.

Program pro televizní profesionály TV Days představí mnoho inspirativních seriálů, produkčních společností i tvůrců z různých koutů Evropy, kteří zde představí horké novinky a podělí se o své zkušenosti z vývoje a výroby seriálů.

Více informací

Kdy se akce koná

21.–26. září 2021

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

Divadlo Bolka Polívky

Divadlo na Orlí

Divadlo na Orlí
Orlí 19
Brno 60200

Divadlo Bolka Polívky
Jakubské nám. 127/5
Brno 60200

Událost na FB
info@serialkiller.tv

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!