Brno

SERIAL KILLER Festival

  • 24.–29. září 2019

  • Univerzitní kino Scala
    Divadlo Bolka Polívky

Seriál Killer je mezinárodní soutěžní festival TV a online seriálů. Loni jsme na pilotním ročníku uvítali celou řadu domácích (Most!) i zahraničních premiér a známých tváří, mezi kterými nechyběli Aňa Geislerová, Bolek Polívka či Jan Prušinovský. A letos to rozhodně hodláme zopakovat!

  • Světové premiéry těch nejlepších evropských seriálů za účasti jejich tvůrců
  • Exkluzivní české premiéry od HBO, ČT, MALL.TV, Seznam.cz TV
  • 1 vstupné na celý festival = 40 kvalitních projekcí během 6 dnů v Brně

Kromě premiérových projekcí z celé Evropy, ve kterých se významně dotkneme třeba norské tvorby, vás bude čekat doprovodný program včetně industry sekce. Na té proběhnou setkání významných producentů, režisérů, scenáristů, herců a dalších důležitých TV profesí, takže se můžete těšit i na množství debat a přidružených akcí.

Pro profesionály pak chystáme nabité Industry Days z oboru televize a pro všechny krvelačné duše ladíme souboj seriálů ze střední a východní Evropy v soutěžní přehlídce.

No a nakonec samozřejmě večírky! A že jich bude! Jakubské náměstí u hlavních projekčních sálů se na 5 dní zahalí do rudočerných barev.

 

Koupí akreditace (Cinepassu) získáte možnost přednostního a neomezeného vstupu na desítky kvalitních projekcí, kde vám své seriály představí přímo jejich tvůrci, a navíc vám program festivalu umožní vidět opravdu vše, co budeme v našich kinosálech promítat.

K dispozici budou také vstupenky na jednotlivé projekce.

 

Program začneme zveřejňovat od konce srpna na našem webu a Facebooku.

Více informací

Kdy se akce koná

24.–29. září 2019

Vstupné

Dospělí460 Kč
Studenti310 Kč

Více informací a kontakt

Univerzitní kino Scala
Divadlo Bolka Polívky

Událost na FB
info@serialkiller.tv

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku