Brněnské Výstaviště, město Brno, celá Česká Re:publika.

Re:publika

  • 100 let samostatného Československa

  • 90 let výstaviště v Brně

  • koncerty, tanec, divadlo, sport, osobnosti, design, architektura.

100 let samostatného Československa si zaslouží oslavu. A kde jinde než na brněnském výstavišti – vždyť právě tady se před 90 lety oslavovala první samostatná dekáda. A dobré tradice se mají dodržovat.

Projekt Re:publika připomene vše, co Česko během sta let zažilo. Převratné historické momenty. Nezapomenutelné osobnosti. Slavná vítězství. Užitečné vynálezy. Bezkonkurenční umělecká díla. I vaše osobní příběhy.

Záštitu nad festivalem, který iniciovalo statutární město Brno a jeho primátor, převzal prezident republiky, Ministerstvo kultury ČR, předseda Poslanecké sněmovny, předseda Senátu, hejtman Jihomoravského kraje, Asociace krajů ČR, Svaz měst a obcí, rektoři všech vysokých škol v Brně i brněnský biskup Vojtěch Cikrle a celá řada předních českých osobností z veřejného, uměleckého i sportovního života. Na Slovensku, v Rakousku i v dalších zemích jej propagujeme přes zastupitelství, Česká centra, partnerská města a agenturu CzechTourism.

Chceme z Re:publiky vytvořit interaktivní prostor, kde se mohou potkat, diskutovat, odpočívat, vzdělávat i bavit všichni. Chceme z každého obyvatele Brna učinit spolutvůrce akce. Oslovíme podnikatele, spolky, kluby, restaurace i jednotlivce, aby se svou kreativitou, nápadem nebo pomocí do organizace a programu zapojili a aktivně tvořili jeho obsah. Přejeme si, aby obyvatele Brna akce bavila, aby jí žili, aby ji měli za svou.

Petr Vokřál Petr Vokřál Primátor statutárního města Brna

Kdy se akce koná

26. květen–17. červen 2018

Více informací a kontakt

Program: Pavel Anděl
pavel.andel@eallin.com

Marketing a PR: Kateřina Brettschneiderová
marketing@republika2018.cz, +420 737 134 878

Ambasadorský program: Michaela Králová
ambasadori@republika2018.cz

Sociální sítě: Jana Leitnerová
fb@republika2018.cz

Událost na FB
info@republika2018.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku