COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny. Sledujte weby jednotlivých organizátorů nebo (ni)KAM V BRNĚ, kde najdete, co se dá dělat i teď. BUĎME SPOLU!

Brno - různá místa

Maraton hudby Brno

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Brno - různá místa

Již IV. ročník Maratonu hudby Brno tentokrát koncentruje všechny multižánrové hudební produkce do samotného středu města.

V centru města postavíme velké pódium, na kterém bude po celou dobu festivalu znít mix různých žánrů. V ulicích narazíte na naše „pokoje“ pro pouliční muzikanty a na spoustu dalších hudebních produkcí na místech, kde byste je možná nečekali. Pro odpočinek bude připravena chill out zóna, protože koncentrace hudby, radosti a hravosti ve městě bude obrovská!

Těšit se můžete na interprety od nás i ze zahraničí. Z Británie na festival dorazí Jon Hopkins s jeho místy až snovou elektronickou hudbou nebo tanečně cirkusová skupina Motionhouse, která ve spojení s NoFit State přiveze představení BLOCK. Z tuzemské scény si nenechte ujít site specific operu v lázních v podání Hausopery nebo ryze hudební vystoupení Cirku La Putyka, špičky nejen tuzemské scény nového cirkusu.

PROGRAM

 

Kdy se akce koná

8.–11. srpen 2019

Více informací a kontakt

Brno - různá místa

Brno - různá místa

Událost na FB