KÁZNICE ŽIJE

Předchozí Následující
  • 5 dramaturgických linek

  • Bratislavská 68
    Brno 602 00

  • Oživte káznici s námi!

Káznice LIVE

V prostorách bývalé Káznice na Cejlu vzniká nové brněnské vysílací studio! V době, kdy chodíme ven jen v nejnutnějších případech, bude přinášet přímo domů živé koncerty, divadelní představení, přednášky, diskuze a třeba také mše. To vše v kulisách místa s nezaměnitelnou atmosférou.

Káznice LIVE reaguje na aktuální koronavirovou epidemii, která znemožnila řadě tvůrců a umělců přímý kontakt s jejich fanoušky. Živé umění se tak přesouvá na internet a bývalá Káznice je místem, odkud ho lze kvalitně vysílat. Za projektem stojí spolek Tripitaka, Masarykova univerzita – Studex, GNOMON Production, Tech-Pro, Michal Gazdag, TIC BRNO, JIC a Kreativní Brno.

Živé vysílání odstartovalo ve čtvrtek 2. dubna ve 20 hodin vystoupením nezaměnitelného brněnského hudebníka Tomáše Vtípila. Primárně bude probíhat na nové Facebookové stránce Káznice LIVE, paralelně pak na Facebookových profilech jednotlivých partnerů. Vzniká také ucelený dramaturgický koncept vycházející ze základních linek projektu Káznice žije, díky kterému místo dlouhodobě ožívá s respektem k historickým souvislostem. V plánu je několik internetových streamů týdně a ambicí pořadatelů je zprostředkovat divákům kvalitní kulturní zážitek a umožnit jim kontakt s brněnskou kulturní scénou. Současně pak také podpořit brněnské umělce, kteří se v současné době ocitli bez možnosti vystupovat. Také podpořte svoje brněnské hvězdy a sledujte Káznice LIVE!

#kazniceLIVE #kaznicezije #nikamvbrne #budmespolu

FB Káznice LIVE

www.nikamvbrne.cz

www.kaznicezije.cz

Chcete být při tvorbě tohoto programu? Neváhejte a ozvěte se nám!