Hrad Špilberk

Kašpárek v rohlíku

  • Akce již proběhla

  • Špilberk 210/1
    Brno 662 24

BEJBY PANKEŘI Z BRNA A ŠIROKÉHO OKOLÍ, POZOR!

Kašpárek v rohlíku má novou desku! Jmenuje se „5“ a pokřtí ji na Špilberku. 1. června je Den děcek, 2. červen Den bejbypankerů.

Do kterého tábora patříš ty? Číra a starouše s sebou, budou stánky!

„4. června 2018 dopoledne byla nalezena Kašpárkova aktovka, kterou ztratil, když chodil do páté třídy! Po likvidaci svačiny (doteď se hádáme, co to původně bylo) jsme objevili pár sešitů a učebnic, několik popsaných a pokreslených papírů, vstupenku na maškarní ples, krabičku podivných maličkostí, pár zajímavých předmětů a poloprázdný penál. Večer na utajené místo přijíždí část kapely a na nalezenou aktovku byl povolán odborník z ministerstva školství. Začínáme tušit, že bylo nalezeno víc než jen pouhé NĚCO“. (Kašpárek v rohlíku)
Obsah brašny inspiroval Kašpárka k dvanácti songům a dvou půlpísním, které do dějin hudby vešly jako album „5“. Jeho producentem je frontman Vypsané fixy Márdi a na albu se dále podíleli: zpěvačka Olga Königová (kapela Ille), herec a zpěvák Ondřej Bauer (divadlo Vosto5 ), hudební skladatel a divadelník Jindřich Čížek , basák Jiří Zemánek (kapela Wohnout ), zpěvačka Romana Neumannová (ex-Znouzecnost ), bubeník Vojta Douda (ex-Krucipüsk ) a herec a režisér Jiří Šponar (Divadlo Lampion). Historicky poprvé na desce zpívá i sám Kašpárek.

Více informací

Kdy se akce koná

2. červen 2019 - 15:00

Vstupné

VSTUPNÉ:
Dítě 0-2 roky: zdarma
Děti od 3 let a dospělí: 400 Kč + poplatky sítě
Rodinné vstupné: 1000 Kč + poplatky sítě
Rodinná vstupenka platí pro: 1 dospělý + max. 3 děti nebo 2 dospělí + 2 děti.
Pozor! Počet rodinných vstupenek je kapacitně limitován.

PŘEDPRODEJ:
► GOOUT.cz: 
 SMSTICKET.cz: 
► INDIES, Poštovská 2
► Hostel ELEVEN, Dominikánská 11 (denně 8-22, bez poplatků)

Více informací a kontakt

Špilberk 210/1
Brno 662 24

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku