COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!

Game Access ´18 Expo

Výstaviště Brno

Game Access ’18 Expo – technologiemi a hrami nabitý festival

  • Akce již proběhla

  • Brněnské výstaviště
    Výstaviště 405/1, 603 00 Brno

Technologiemi a hrami nabitý festival pro všechny fanoušky zábavy.

Game Access letos spojil své síly s festivalem Re:publika, aby svým návštěvníkům poskytl ještě intenzivnější zážitek. Vstup je, stejně jako na Game Access ‘18 Expo, zdarma.

#Brnoslavirepubliku

Akce se koná v rámci festivalu Re:publika.

eSports

Přijďte na vlastní kůži zažít vzrušující atmosféru velkého esports turnaje. Fanděte svému oblíbenému týmu a buďte u toho, až se mu podaří dosáhnout nejvyšší příčky!

 Herní zóna

Prohlédněte si nejnovější tvorbu velkých herních studií a popovídejte si přímo s vývojáři!

Indie hry

I malí vývojáři umí dělat velké hry. Přijďte se na ně podívat, než z nich vyrostou giganti a odcházejte s pocitem, že jste byli u zrodu hvězd!

Cosplay

Rozhlédněte se kolem sebe a spatřete své oblíbené herní postavy, jak pochodují kolem vás! A nezapomeňte se s nimi vyfotit! Jste sami cosplayery? Pak nepropásněte možnost zúčastnit se soutěže o pěkný balík!

VR svět

Ponořte se zcela do nejrozmanitějších světů, které pro vás tvůrci nejnovějších her ve virtuální realitě vymysleli. Tohle bez brýlí nezažijete!

Hi-Tech

Technologie budoucnosti ke hrám neodmyslitelně patří, bez ní by ani nevznikly. Na festivalu budete mít příležitost si prohlédnout ty nejkvalitnější hi-tech kousky současnosti a zároveň si na nich i vyzkoušet hry na plné detaily!

Retro koutek

Zavzpomínejte na své mládí u dnes již digitálních stařečků a zahrajte si na nich klasické pecky “dřevěných” dob počítačových her! A nakonec i mladá generace by měla poznat, na čem jejich rodiče hráli a co že to vlastně položilo základy dnešním až filmově vzhlížejícím titulům.

Deskovky

Deskovky možná nejsou tak akční, jako počítačové střílečky, ale zábavy si u nich člověk užije minimálně stejně! Přijďte si zahrát staré klasiky i vyzkoušet nejnovější počiny tvůrců deskové zábavy.

Literární kavárna

Proč knihy, ptáte se? Protože spousty z nich byly předlohou pro skvělé hry! Ano, počíst si můžete i v knihkupectví, ale v nabité herní atmosféře si počtete jen u nás!

Více informací

Kdy se akce koná

1.–3. červen 2018

Vstupné

vstup zdarma

Více informací a kontakt

Výstaviště Brno

Brněnské výstaviště
Výstaviště 405/1, 603 00 Brno

Událost na FB
info@game-access.com