ERROR404/Outdoor stage nezávislé kultury

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Brno

Po letošní výrazně omezené divadelní sezoně připravujeme letní scénu, na níž bude možno vidět nejenom inscenace z repertoáru BuranTeatru, ale také dalších subjektů brněnské i mimobrněnské nezávislé scény.

Někde se stala chyba – spojení mezi živou kulturou a jejími konzumenty bylo přerušeno. A právě proto tvůrčí platforma BuranTeatr otevírá outdoor stage nezávislé kultury. 𝙊𝙙 𝙯𝙖𝙘̌𝙖́𝙩𝙠𝙪 𝙘̌𝙚𝙧𝙫𝙣𝙖 𝙙𝙤 𝙠𝙤𝙣𝙘𝙚 𝙨𝙧𝙥𝙣𝙖 2021 zkuste najet zase do off-line režimu a naplno si v live formátu (u)žít tři měsíce plné nezávislého umění z Brna, Prahy, Olomouce, dalších regionů a taky ze zahraničí. Error 404 #notfound jako podpora nezávislých tvůrců a hlavně živého umění. Divadlo, koncerty, letní plenérové workshopy, venkovní filmové projekce, výstavy, výtvarné instalace – domácí produkce i dovoz. Každý den budete mít možnost stát se na pár hodin součástí živé kultury v reálném čase a prostoru – letní scénu najdete 𝙫𝙚𝙙𝙡𝙚 𝙨𝙤𝙠𝙤𝙡𝙨𝙠𝙚́𝙝𝙤 𝙨𝙩𝙖𝙙𝙞𝙤𝙣𝙪 𝙫 𝙢𝙞́𝙨𝙩𝙚𝙘𝙝 𝙗𝙮́𝙫𝙖𝙡𝙚́𝙝𝙤 𝙢𝙞𝙣𝙞𝙜𝙤𝙡𝙛𝙪 transformovaného na zónu nezávislého umění (a taky hodně chill out zónu s barem).
Aby nezávislé umění mohlo znovu ožít v takovém rozsahu, spojila se tvůrčí platforma 𝘽𝙪𝙧𝙖𝙣𝙏𝙚𝙖𝙩𝙧 𝙨 𝘿𝙞𝙫𝙖𝙙𝙚𝙡𝙣𝙞́ 𝙛𝙖𝙠𝙪𝙡𝙩𝙤𝙪 𝙅𝘼𝙈𝙐 𝙖 𝙎𝙤𝙠𝙤𝙡𝙚𝙢 𝘽𝙧𝙣𝙤 𝙄.

Kdy se akce koná

1. červen–31. srpen 2021

Více informací a kontakt

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!