Kraví hora

Den s Pamětí národa

  • 29. červen 2024

  • 14:00

  • Amfiteátr na Kraví hoře

Institut Paměti národa

Co je Paměť národa? Kdo za ní stojí? Kde všude má své pobočky? A co všechno dělá? To vše se dozvíte a vyzkoušíte si během Dne s Pamětí národa v krásném amfiteátru na Kraví hoře.
V jedinečných prostorách, kde budete mít výhled na Brno jako na dlani, můžete strávit příjemné letní odpoledne s dětmi, přáteli a hlavně lidmi z Paměti národa. Vyzkoušíte si práci dokumentaristů, stanete se na chvíli součástí týmu IPN Brno. Můžete otestovat svoje schopnosti na parkouru, děti budou plnit různé úkoly.
Již odpolední program naplní hudební vystoupení brněnského prince ambientu Toma Holiče. Chybět nebude ani jeho Kabinet Holičů, zájemci si tak mohou rovnou odnést letní sestřih.
Užijete si aktivity pro děti i dospělé nebo hudební či divadelní čísla, ke kterým si dáte podle preference třeba pivo nebo zmrzlinu. Zapište si termín. Bude to jízda! Konkrétní program bude upřesněn.
Začátek akce je ve 14:00. Na odpolední program, který je zdarma, naváže koncert na podporu Institutu Paměti národa. Kapela Dunaj, Načeva nebo ukrajinský folklorní soubor Kupava. Vstupenky jsou v předprodeji na webu GoOut.net.
Akce se koná pod záštitou primátorky města Brna JUDr. Markéty Vaňkové a starosty městské části Brno-střed Ing. arch. Vojtěcha Mencla.

Kdy se akce koná

29. červen 2024 - 14:00

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

Kraví hora

Událost na FB