(ni)KAM V BRNĚ

(ni)KAM v BRNĚ

Kam si v Brně zajdete v těchto dnech? Nikam. Brněnská kultura však žije a stejně tak váš oblíbený časopis KAM! Buďme spolu teď i v dalších týdnech a měsících. 

Vítejte na platformě (ni)KAM v Brně, která vám přináší aktuality a zajímavá témata o Brně a o brněnské kultuře. Chystáme pro vás články, rozhovory a zajímavý multimediální obsah. Proto nebuďte smutní a čtěte, ať víte, na co se v Brně můžeme těšit. A máte tip na zajímavé téma? Ozvěte se Adéle (novakova@ticbrno.cz)!

Nic vám ani doma neunikne, když budeme sledovat Facebookový profil TIC BRNO a záložku Bavte se v Brně – (ni)KAM v Brně na portálu GOtoBRNO.cz. Do záložky můžete vložit i svoji akci přes formulář https://www.gotobrno.cz/vytvoreni-akce/. V případě nejasností se obraťte na Zuzanu (mickalova@ticbrno.cz).

A jak víme, papír nic nenahradí. Měsíčník KAM v Brně vychází tak, jak jste zvyklí. Na aktuální situaci pružně reagoval změnou distribuční sítě, včetně adresné rozesílky do schránek zdarma pouze za cenu poštovného. Vše potřebné o časopisu se dozvíte na www.pocketmedia.cz

Buďme spolu! Brněnskou kulturu ani koronavirus nezastaví! #nikamvbrne #budmespolu