(ni)KAM V BRNĚ

HaDivadlo dodává duševní stravu na doma online

Brněnskou kulturu ani koronavirus nezastavil!
Takhle jsme tu žili na jaře 2020:

15. dubna 2020

Než se opět roztáhne opona před HaDivadleními prkny, udržujte kontakt se scénou progresivní dramaturgie online. Připravují pro vás sérii Vlastní pohádky herců-rodičů z HaDivadla a nabízí vzpomínkový archiv Autorské dramaturgické úvody HaDivadla online.

Tvorbu pro děti HaDivadlo ve své dramaturgii běžně nemá, ale v těchto dnech je vše jinak. Herci, kteří jsou sami také rodiči, připravují své vlastní pohádky. Prvním příspěvkem do série je pohádka Arnošta Goldflama Tatínek a zlí bacilové. Snad tato edice udělá radost nejednomu nevyběhanému dítěti a unavenému rodiči.

Přehrát video

Vlastní pohádky herců-rodičů z HaDivadla

Arnošt Goldflam: Tatínek a zlí bacilové

První díl série

Dramaturgické úvody a besedy po představení jsou již nedílnou součástí programu HaDivadla. V souvislosti s nastalou situací zve HaDivadlo ke sledování dříve zaznamenaných dramaturgických úvodů v podání uměleckého šéfa a režiséra Ivana Buraje či dramaturga Matěje Nytry. Těšte se spolu s námi, až budeme moci sdílet atmosféru představení naživo –⁠ do té doby si můžete jako přípravu na divácký zážitek poslechnout právě úvody.

Přehrát video

Autorské dramaturgické úvody HaDivadla online

Archiv dramaturgických úvodů a besed po představení

Pro více informací a taky další novinky sledujte Facebook HaDivadla! Na Facebooku navíc pod #tipyhadinadoma můžete najít náměty pro další duševní stravu od kolektivu a přátel HaDivadla.

Sdílejte s ostatními pohádky pro děti a potravu pro duši z HaDivadla.