(ni)KAM V BRNĚ

Artové domácí kino a kvízy

Brněnskou kulturu ani koronavirus nezastavil!
Takhle jsme tu žili na jaře 2020:

I přes mimořádná opatření Kino Art stále funguje a pomáhá bojovat proti nudě a trudomyslnosti. Do zbraně proti mrzení povolal osvědčené válečníky, nikoho jiného než filmové projekce a oblíbené filmový kvízy!

Sedačky v Artu sice zejí prázdnotou, ale i tak se můžete těšit na návštěvu kina – jen s tím rozdílem, že se tentokrát nevydáte do kina vy, ale Art dorazí za vámi domů! Sice jen virtuálně v podobě streamu, i tak se ale můžete těšit na kinovou atmosféru, a to přímo z vašeho gauče. Art se totiž přidal rovnou ke dvěma streamovacím projektům, kterými jsou #vašekino a Moje kino LIVE. V rámci nich se můžete těšit na každodenní projekce na vašich monitorech či televizích. A jak to funguje? Vstupenky na představení si zakoupíte na kinovém webu přesně tak, jak jste zvyklí, stejně tak vám do uvedeného e-mailu dorazí obvyklá e-vstupenka. Následně se ale nevydáte na Cihlářskou, ale dle pokynů, které najdete na našem webu, zhlédnete projekci v uvedeném čase z pohodlí domova. Každý z projektů má jiný postup, nezapomeňte si tedy prostudovat podrobný návod na www.kinoart.cz.

Zahálet nebude ani filmový kvíz, jehož domácí verzi naleznete na FB Artu. Zde je každý den zveřejňována jedna otázka, která otestuje vaše kinematografické znalosti až na dřeň! Kvíz poběží 30 dní a zapojit se můžete kdykoliv, třeba dnes! Otázka se zveřejňuje v 10.00, odpovídat na ni můžete vždy až do 22.00. Tým Artu se už těší na vaše odpovědi!

Art dělá to, co mu jde nejlíp a věří, že vás to stále baví!