Čekárna

Předchozí Následující
  • Osm prosklených city modulů pro vaše pohodlí

  • Skvělé občerstvení na místě i s sebou

  • Brněnský street art

Čekání

Čekání už v Brně nikdy nebude stejné, minimálně to na vlak. Otevřeli jsme pro vás Čekárnu Brno dolní nádraží, kde se zdržíte rádi. Srdce Čekárny tvoří osm prosklených city modulů, většina jejich prostoru slouží cestujícím, kteří tu mají k dispozici pohodlné sezení, připojení k internetu i zásuvky. Současně, díky informačním tabulím, i dokonalý přehled o aktuální dopravní situaci. V jednom z prosklených modulů je k nahlédnutí i aktualizovaný model budoucí čtvrti s novým nádražím. Model uvnitř Čekárny doprovodí výstava o rozvoji oblasti mezi hlavním a dolním nádražím, historicky pojmenované Trnitá.

Zábava

Zajímá vás, co se v Brně děje? Jaké zajímavé projekty nebo firmy tu působí a co nabízí? V jednom z prosklených city modulů se to dozvíte. Jsou tu k dispozici tiskoviny o městě, prezentace akcí a také možnost nákupu zboží od brněnských a jihomoravských výrobců.

Co v Čekárně najdete od 15. do 19. července:

„Šperky a doplňky pro každodenní nošení i slavnostní příležitosti. Ručně vyráběné technikou drátkování, inspirované přírodou.“

Více se dozvíte na www.kaspinka.cz.

Okolí čekárny

Čekárna ale nejsou jen city moduly, zahrnuje také okolí. Díky Brněnským komunikacím místo již nepřipomíná industriální divočinu, Veřejná zeleň města Brna se zasloužila o celoročně kvetoucí botanickou oázu. Nabídku prosklených modulů navíc doplňuje drobné občerstvení. Hned za Čekárnou si pak můžete prohlédnout pravý brněnský street art – galerii, která se bude postupem času vyvíjet.

#cekamvBrne #nanadrazi

Jak se dostat z Čekárny do centra Brna najdete zde.

Otevírací doba

13.5. – 30. 10. 2019

Po – Ne 7:00 – 22:00

Dejte o Čekárně vědět svým přátelům!

Sdílet na facebooku