UPROSTŘED: Klubová linka

KLUBOVÁ LINKA UPROSTŘED
I BRNĚNSKÉ KLUBY BUDOU V LÉTĚ UPROSTŘED DĚNÍ.
PROGRAM FESTIVALU ROZŠÍŘÍ NAPŘÍKLAD TYTO STÁLICE BRNĚNSKÉ KLUBOVÉ SCÉNY.

Klub Alterna

Alterna je multižánrový hudební klub nepřetržitě fungující od počátku 90. let jako alternativa k mainstreamové kultuře. Zaměřuje se na jazz, indie folk, klasickou hudbu ci alternativní rock. Přestože klub funguje v prostorách vysokoškolských kolejí, je otevřen široké veřejnosti, během prázdnin i s předzahrádkou s živými koncerty.
www.alterna.cz

Eleven Club

Klub v centru Brna zaměřující se na undergroundovou muziku žánru jako punk, punkrock, HC s přesahy do hip hopu a metalu. V létě se klub každoročně přesouvá na Letní scénu hradu Špilberk, kde pořádá Letní kino na Špilberku spolu s řadou koncertů.
www.facebook.com/elevenclub/

Favál

Brněnský hudební klub s multižánrovým přesahem, který v současné podobě působí od roku 2005. Na léto si představte malý lokální metalový open air festival před branami Faválu. A přesně to se chystá!
www.facebook.com/favalcz/

Fléda

Jeden z největších a nejstarších hudebních klubu v České republice. Věnuje se všem klubovým žánrům od indie elektroniky přes edm, hip hop, techno, house, rock, metal až po brass music. V létě pořádá sérii koncertu na nádvorí hradu Špilberk.
www.facebook.com/fedaclub/

Kabinet Múz

Pilíř brněnské alternativní kultury s přesahem. Kytarová i clubbingová scéna na jednom místě. Na léto přímo před vstupem plánuje DJ-ská vystoupení a koncerty na ulici.
www.kabinetmuz.cz

Metro Music Bar

Metro open air, Metro music bar pro vás speciálně pouze tohle léto otevírá unikátní prostor vnitrobloku bývalé pošty na Poštovské. Těšte se na plnotučné dva týdny klubové muziky open air přímo v centru města Brna.

www.metromusic.cz

Ponava

Hudební klub zaměřený na jazz, avantgardní hudbu a další žánry nezávislé tvorby, jako funky, swing, etno, underground, moravský folklór, romskou nebo soudobou vážnou hudbu.
www.ponava.cafe

SONO Music Club

Jeden z nejmodernějších klubů střední Evropy s nepřehlédnutelnou budovou. Přímo v ní již i po karanténě proběhlo nakolik koncertu s omezenou kapacitou a SONO se zapojí také do letní klubové linky.
www.sonomusicclub.cz

Šelepka

Kdo by neznal park u Šelepky. A právě ten v létě ožije! Vzhledem k jeho charakteru bude program vhodný pro celé rodiny s dětmi.
www.selepova.cz

A pokud vás místo pendlování mezi koncerty stáhne jedinečná atmosféra Jakubského náměstí, nezoufejte. I tady, na oblíbeném Jakubáku, jsou nachystány akustické koncerty, jazz, stand-upy a další program. Stay tuned!
www.jakubak.cz

Děkujeme Galerii Vaňkovka za bezplatné zapůjčení stage pro projekt festivalu Uprostřed – klubová linka.

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!