Open House.. Open Heart.. aneb hledáme DOBROVOLNÍKY

Open House Brno 2018

Milé dobrovolnice, milí dobrovolníci,

Open House Brno 2018 přijme do svého týmu dobrovolníky, jež se budou podílet na realizaci pilotního brněnského ročníku. Myšlenkou projektu je zdarma zpřístupnit Brňanům zajímavé prostory a místa, která nejsou veřejnosti běžně přístupná. Jedná se jak o architektonicky významné budovy, tak i moderní kancelářské a administrativní komplexy, industriální budovy či budovy s nezvyklým výhledem na město.

Brno tak naváže na podobné projekty po celém světě – např. v Chicagu, Londýně či Vídni, v neposlední řadě i v Praze. Projekt proběhl „v nulté“ podobě již v září 2017 s velmi dobrou účastí i zpětnou vazbou všech zúčastněných. Z dosavadního předběžného zájmu očekáváme opět velký zájem nejen Brňanů.

Rádi bychom do projektu vtáhli i Vás, dobrovolníky, kteří jsou klíčoví pro koordinaci návštěvníků jednotlivých lokací, a také pro fotodokumentaci v průběhu akce.

Chceme Vám udělat radost a sdílet s Vámi zážitky. Jako poděkování od nás obdržíte suvenýry z řady Open house, získáte drobné pozornosti od partnerů akce a některá místa budete moci navštívit ještě před akcí! Navíc pro všechny dobrovolníky chystáme speciální akci v pátek 13. dubna! O zákulisí budov tak rozhodně nepřijdete!

Pokud máte zájem stát se součásti milé akce a poznat nové lidi a disponujete volným časem v předvečer akce (13. dubna) a samozřejmě i v den akce (14. dubna), pak nás neváhejte kontaktovat na adrese dobrovolnici-ohb@ticbrno.cz

Za tým Open House Brno

Tereza Kalábová

Lucie Pešl Šilerová

Martin Pešl