Grand Prix – Přírodní tribuny

Monster Energy Grand Prix České republiky 2018

GOLD třídenní vstupenka nyní 2.900 Kč

SILVER třídenní vstupenka nyní 2.300 Kč

JUNIOR třídenní vstupenka nyní 350 Kč

SENIOR třídenní vstupenka nyní 500 Kč

Množstevní sleva

Množstevní sleva se vztahuje na objednávky od 50 kusů vstupenek. Čím víc vstupenek si koupíte, tím víc ušetříte:

50 – 99 ks | sleva 5 %

100 – 499 ks | sleva 10 %

500 – 999 ks | sleva 12 %

1000 ks a více | sleva 14 %

Pro objednání vstupenek s množstevní slevou a více informací je potřeba zaslat objednávku s fakturačními údaji na e-mail: herinkova@ticbrno.cz nebo michalkova@ticbrno.cz

Vstupenky na přírodní tribuny za ceny předprodeje!

Přestože předprodej vstupenek na letošní Grand Prix za zvýhodněné ceny byl ukončen již na konci června, stále existuje jistá šance pořídit vstupenky za výhodné předprodejní ceny. K dostání budou od pátku 20. července exkluzivně v nákupním centru Galerie Vaňkovka v Brně v rámci akce „léto s MotoGP“, která vyvrcholí ve středu 2. srpna od 18 hodin autogramiádou jezdců mistrovství světa.

Každý den až do 31. července bude ve Vaňkovce v provozu stánek, kde můžete využít jedinečné příležitosti a zakoupit vstupenky GOLD a SILVER na Grand Prix České republiky za ceny předprodeje. Vystaven navíc bude také ostrý závodní stroj závodníka Karla Abrahama.

Grand Prix - Přírodní tribuny

Přírodní tribuny jsou rozsáhlé travnaté plochy svažující se směrem k závodní trati. Každá z přírodních tribun nabízí zajímavý výhled na minimálně 2 zatáčky a rovný úsek trati. Po vnějším obvodu okruhu jsou rozloženy přírodní tribuny B, D, E a G. Uvnitř areálu potom nejpopulárnější tribuna C a terasovitě upravená tribuna F. Přístup do areálu je možný všemi branami.

Přírodní tribuna B

Tribuna leží na vjezdu do páté zatáčky, která následuje po výrazném klesání, kde musí jezdci prudce brzdit. Velmi atraktivní souboje jezdců zde lze sledovat v nižších třídách Moto3 a Red Bull MotoGP Rookies Cup. Na tribuně je veškeré zázemí pro fanoušky jako je sanitární zařízení, občerstvení a základní sortiment upomínkových předmětů. Před tribunou B není velkoplošná obrazovka.

Přírodní tribuna C

Nejatraktivnější přírodní tribuna na Masarykově okruhu nabízí úžasný pohled na celkem čtyři zatáčky Masarykova okruhu, které tvoří úsek zvaný Stadion. Jde o nejakčnější část trati, na které nechybí spousta soubojů, ale i pádů. Tribuna má veškeré potřebné zázemí, dostatek stánků s občerstvením, sociální zařízení a její návštěvníci mají při Grand Prix výhled dokonce na tři velkoplošné obrazovky.

Přírodní tribuna D

Tribuna se rozkládá po celé délce klesání k takzvané Schwantzově zatáčce a je alternativou k nejoblíbenější tribuně C. Severozápadní část tribuny nabízí ideální výhled na poslední dvě zatáčky Stadionu následované dlouhou rovinou směřující k nejnižšímu bodu trati, v jihovýchodní části mohou diváci sledovat jezdce najíždějící do obtížné zatáčky v nejnižším budě trati, která dostala jméno po legendárním Kevinu Schwantzovi, který v ní těžce havaroval a jeho motorka shořela. Diváci mají během Grand Prix k dispozici velkoplošnou obrazovku.

Přírodní tribuna E

Tribuna se rozkládá přímo naproti Schwantzově zatáčce. Je z ní dobrý výhled na nejnižší místo trati a na dvě nejbližší zatáčky. Během Grand Prix je naproti tribuně velkoplošná obrazovka.

Přírodní tribuna F

Tribuna F je částečně tvořena umělými kamennými stupni, které poskytují příjemný prostor k sezení. Nabízí výborný výhled na dvojici zatáček před závěrečným stoupáním k cílové rovince. Jde o jeden z rozhodujících úseků na Masarykově okruhu. Pokud jej závodník projede v nejlepší stopě a neztratí rychlost, může v následujícím stoupání získat cenné vteřiny. Díky své strmosti nabízí skvělý výhled.

Přírodní tribuna G

Tribuna se rozkládá podél celého úseku stoupání k posledním dvěma zatáčkám a cílové rovině. Ze spodní části je ideální výhled na jedenáctou a dvanáctou zatáčku před stoupáním, v horní části lze sledovat jezdce najíždějící do poslední dvojice zatáček.

Grand Prix - Podrobný plán areálu
Grand Prix – Podrobný plán areálu