BRNO FAIR CITY

Mezinárodní strojírenský veletrh

Mezinárodní strojírenský veletrh se slevami BRNO FAIR CITY!

Již druhý rok mohou návštěvníci Mezinárodního strojírenského veletrhu čerpat v rámci projektu BRNO FAIR CITY mimořádné benefity v restauracích či barech nebo třeba na dopravu. Letošní Mezinárodní strojírenský veletrh proběhne v termínu od 1. do 5.  října 2018 a bude to jeho jubilejní 60. ročník.

K Brnu dodnes neodmyslitelně patří titul „veletržní město“. Mezinárodní strojírenský veletrh každoročně měnil Brno na kosmopolitní metropoli plnou cizinců, technologických novinek i spotřebitelského zboží, za kterým proudily na brněnské výstaviště statisíce návštěvníků. Společný projekt města Brna a Veletrhů Brno BRNO FAIR CITY má připomenout dobu, kdy veletrhy žilo celé město.

Pro účastníky veletrhu je připraveno množství výhod a benefitů, které jim usnadní přístup ke všemu, co město Brno nabízí. Využít je mohou jak návštěvníci, tak vystavovatelé a pro jejich kompletní uplatnění je potřeba mít speciální náramek, který slouží k identifikaci účastníků veletrhu. Ten lze jednoduše získat v Info Pointu BRNO FAIR CITY během konání veletrhu.

Akce zahrnují širokou nabídku z oblasti gastronomie, relaxace, zábavy a dopravy. V restauracích, pivnicích, barech či klubech jsou pro účastníky veletrhu přichystány welcome drinky zdarma, výhodná menu či různé slevové akce. Čekají na vás také pivní degustace v Krytu 10-Z nebo speciální MSV party, která proběhne ve středu 3. října 2018 v baru HighFive. Využít můžete i zvýhodněnou kongresovou jízdenku od brněnského dopravního podniku nebo slevy na taxi.