Brněnské Vánoce

Brněnské Vánoce – Tradiční vánoční trhy s každodenním programem v Brně.

Předchozí Následující

Akce již proběhla

Vítejte na stránkách Brněnských Vánoc. Letos trvají až do 28. prosince, takže si je můžete užít také o svátcích a po nich.

Jsme Vánoce, které daly našim městům tradici vánočních stromů na náměstích. Váže se k tomu příběh v lese odloženého nemluvněte se šťastným koncem.

Jsme jediným místem na světě, kde si dáte Turbomošt®. Spolu s ním zveme na další pochoutky brněnské, moravské, české i světové kuchyně.

Jsme jediným městem v Česku, které se pyšní titulem Kreativní město hudby UNESCO a které nabízí na adventních trzích každodenní živý hudební program.

Jsme trhy, které jako první u nás plošně zavedly systém vratných obalů, které si tak rádi odnášíte domů jako vánoční suvenýr a díky kterým jsme loni ušetřili 190 tisíc litrů odpadu.

Vyberete si dynamické náměstí Svobodyvirtuální realitou, December Design Days a živými koncerty nebo klidnější a tradiční Dominikánské náměstí s rodinnou a gurmánskou atmosférou? Adventní trhy můžete navštívit také na Zelném trhu a Moravském náměstí, zde však jen do 23. prosince. Vánoce se budou tradičně slavit i na Nové radnici. Letos to budou Evropské Vánoce a uskuteční se v pátek 21. 12. 2018.

Přehrát video

Video ze zahájení Brněnských Vánoc