Brněnské Vánoce

Brněnské Vánoce – Tradiční vánoční trhy s každodenním programem v Brně.

Předchozí Následující

29. listopad 2019–5. leden 2020

Dynamické náměstí Svobody plné hudby a zábavy a romantické náměstí Dominikánské věnované skvělé gastronomii a rodinám s dětmi – to jsou oblíbené brněnské adventní trhy, které díky velkému zájmu návštěvníků již druhým rokem nekončí před Štědrým dnem, jak bývá zvykem, ale pokračují i po Vánocích.

Stánky s občerstvením a vánočními dárky, originální brněnské hrníčky a vratné obaly, vánoční strom jako připomínka toho vůbec prvního u nás a koncerty, velký vyřezávaný betlém a Ježíškova pošta, adventní procházky a jízdy a výhled ze slavnostně nasvícené věže Staré radnice. To vše k Brněnským Vánocům neodmyslitelně patří a tyto kratochvíle si každý rok užijí tisíce Brňáků i přespolních.

Brněnské Vánoce budou zahájeny 29. listopadu slavnostním rozsvícením vánočního stromu, pokračovat budou nabitým programem pro děti a dospělé až do Štědrého dne a ve své gastronomické části i dál. Až do 5. ledna si budou místní, jejich návštěvy a turisté vychutnávat zimní Brno bez tlačenic a předvánočních stresů, zato s teplým nápojem pod širým nebem. A to včetně Štědrého dne a Silvestra.

 

Právě probíhající výběrová řízení na Brněnské Vánoce 2019 naleznete zde:

Uzávěrka programu na náměstí Svobody je 30. 9. 2019

Právě probíhající výběrová řízení

Přihlaste se do výběrového řízení na Brněnské Vánoce 2019

Zobrazit

Přehrát video

Video ze zahájení Brněnských Vánoc 2019