Brněnské Vánoce

Brněnské Vánoce – Tradiční vánoční trhy s každodenním programem v Brně.

Předchozí Následující

27. listopad 2020–3. leden 2021

Chcete se stát součástí letošních brněnských adventních trhů? Chcete se stát prodejcem v jednom ze stánků na náměstí Svobody nebo Dominikánském náměstí? Od pondělí máte šanci se přihlásit! Sledujte naše stránky www.ticbrno.cz.

TIC BRNO navíc poprvé využívá pro některé typy stánků (gastronomické stánky včetně Zimního baru a prodej potravin) elektronickou dražbu, která výrazně zrychlí a usnadní celý proces. Samozřejmostí je pak naprostá transparentnost. Právě v pondělí startuje tzv. nulté kolo této dražby, v rámci kterého zájemci mohou na webu www.ticbrno.cz přes uveřejněný odkaz nahrát do systému svoje nabídky. Učinit tak mohou až do 24. června, následovat bude čas pro zkontrolování a případné doplnění zaslaných nabídek, a samotná dražba pak proběhne 30. června. Po celou dobu elektronické dražby budou samozřejmě nápomocni pracovníci TIC BRNO i společnosti NAR marketing s.r.o., která dražbu zajistí.

Pondělí je prostě klíčový den pro všechny, kteří se chtějí stát součástí Brněnských Vánoc! Hlaste se nám, těšíme se na spolupráci při tvorbě skvělé vánoční nabídky.

Přehrát video

Advent a Vánoce v Brně ve videu

  • Brněnské vánoce

  • aaaa bbbb

  • aaaa bbbb

  • aaa bbb