Boby Centrum – Laser Show Hall

Metallica Tribute S&M Show se symfonickým orchestrem

  • The event has taken place

  • Sportovní 2A
    Brno 602 00

V dubnu 1999 nahrál americký dirigent Michael Kamen spolu s Metallicou jedinečný concert nazvaný S&M – Symphony and Metallica.

Světoznámí rockeři podpořeni San-Francisco Symphony zahráli 21 písní pro mnohatisícové publikum. Kvůli komplexním aranžím musela být show rozdělena do dvou dnů.

Později kapela a známý dirigent obdrželi Grammy za skladbu “The Call of Ktulu” a 2DVD se stalo kultovním. Ale přestože se DVD stalo multiplatinovým, kapela nikdy nezkusila show zopakovat. Během několika let Michael Kamen zemřel a navíc se DVD stalo poslední nahrávkou Metallicy s baskytaristou Jasonem Newstedem.

O 15 let později se tým podobně smýšlejících profesionálů odvážil oživit legendární show, spojit heavy metal se symfonickým orchestrem a vdechnout nový život klasickým hitům: Nothing Else Matters, Enter Sandman, Master of Puppets…

Metallica Show absolvovala desítky zkoušek se zcela různým obsazením – od virtuózního kvartetu až po celý 60členný symfonický orchestr. Během 3 let a několika desítek koncertů se show může pochlubit více než 35.000 prodaných vstupenek a mnoha pochvalnými recenzemi v médiích a na sociálních sítích.

When the event takes place

26. march 2019 - 19:00

Entrance fee

Od 790 Kč

More information and contacts

Sportovní 2A
Brno 602 00

Event at FB

Tell your friends about this event!

Share on Facebook