La Grotta

La Grotta Disco Opening Party: DJ Boris

  • The event has taken place

  • Disco opening party klubu LaGrotta se známým brněnským Dj Borisem, kde zazní to nejlepší z 90. let až po současnost! ? ? Můžeš se těšit na nový zvuk, 2 LCD obrazovky s LED sítí a světelnou technikou. ?? V provozu jsou 2 bary, šatna a nově zrekonstruované sociální zařízení na každé straně klubu. Čeká tě příjemný bar s širokou nabídkou alkoholu, chutné míchané drinky a skvělé pivo od pivovaru Bernard. ? ? Nenech si ujít epický návrat legendárního klubu! ?

Disco opening party of the LaGrotta club with the famous Brno DJ Boris, where the best of the 90s to the present will be heard! 

You can look forward to new sound, 2 LCD screens with LED network and lighting technology. ??
There are 2 bars, a cloakroom and a newly renovated bathroom on each side of the club.
A pleasant bar with a wide range of alcohol, tasty mixed drinks and great beer from the Bernard Brewery awaits you.
Don’t miss the epic return of the legendary club!

When the event takes place

10–11 september 2021 - 21:00–04:00

Entrance fee

Adults100 CZK

More information and contacts

La Grotta

Disco opening party klubu LaGrotta se známým brněnským Dj Borisem, kde zazní to nejlepší z 90. let až po současnost! ? ? Můžeš se těšit na nový zvuk, 2 LCD obrazovky s LED sítí a světelnou technikou. ?? V provozu jsou 2 bary, šatna a nově zrekonstruované sociální zařízení na každé straně klubu. Čeká tě příjemný bar s širokou nabídkou alkoholu, chutné míchané drinky a skvělé pivo od pivovaru Bernard. ? ? Nenech si ujít epický návrat legendárního klubu! ?

Event at FB
beaty.polygamix@gmail.com

Tell your friends about this event!

Share on Facebook

In connection to the decision by the National Security Council regarding the spread of coronavirus disease 2019 (COVID-19), some of the events may be canceled until further notice. You can monitor the current situation at the websites of individual organizers. Thank you for your understanding.…