Kino Art

Brněnská 16 | Brünner 16

  • 9.–12. Oktober 2019

  • Radnická 4
    Brno 60200

Brünner 16 ist eines der ältesten einheimischen internationalen Filmfestivals und hat seinen Namen nach dem Filmformat 16 mm. Hier werden die besten Kurzfilme aus dem In- und Ausland vorgeführt.

 

 

Do hlavní soutěže se letos probojovalo 41 krátkých filmů z různých koutů světa, a tak se můžete těšit na filmy z Německa i Kyrgyzstánu, Číny nebo Íránu. Reprezentována je i Česká republika, a to rovnou dvěma snímky. Všechny budou zápasit o ceny studentské i hlavní poroty a o cenu diváků festivalu. Těšit se můžete na snímky barevné a plné zvířátek, ale i na ty depresivní a temné. Rozděleny jsou do 11 hodinových bloků.

Motto letošního ročníku je přítomné v doprovodném programu. Bojovat se bude v akčních asijských kung-fu kraťasech i v klasických amerických groteskách – pořádná šlehačková bitva je přece taky boj. Tento bude dokonce doprovázen živou hudbou skladatele Duncana Hendyho.

A pokud se festivalu už nemůžete dočkat, máme pro vás ještě warm-up Slam Poetry Exhibition! Upekli jsme ho společně se Slam Poetry CZ a odehraje se 9. 10. v Sále Břetislava Bakaly. Nenechte si ho ujít!

Je to boj, tak můžete bojovat, nebo to nechte na nás a užijte si ty nejlepší kraťasy.

Mehr Informationen

Wann findet die Veranstaltung statt?

9.–12. Oktober 2019

Eintrittspreise

► Akreditace na celý festival stojí 300 Kč, pro studenty, seniory a ZTP máme připravenou slevu, akreditace na celý festival tak vychází na 200 Kč.

► V ceně akreditace je zahrnut i vstup na Slam poetry, která se koná 9. 10. v sále B. Bakaly.

► Na místě bude možné zakoupit vstupenku na jeden festivalový blok za 50 Kč.

Erwachsene300 Kč
Studenten200 Kč
Senioren200 Kč
Schwerbehinderte und Schwerbehinderte mit Begleitung200 Kč

Mehr Informationen und Kontakt

Radnická 4
Brno 60200

Ereignis auf FB
propagace@kinoart.cz

Informieren Sie Ihre Freunde über die Veranstaltung!

Auf Facebook teilen