BRNO(PAS) jako nikdy před tím!

Letos jsme si pro vás připravili s kartou BRNOPAS hned několik výhodných akcí!

1. Zvýhodněný BRNOPAS u příležitosti Dne Brna 14. – 16. 8. 2020

V rámci oslavy Den Brna 2020 pro vás máme v našem informačním centru TO JE BRNO na Panenské připraveno 375 třídenních BRNOPASů za zvýhodněnou cenu 100 Kč (běžná cena třídenního BRNOPASu je 490 Kč).

V prodeji budou od čtvrtka 13. 8. od 11 hodin.

Při nákupu nezapomeňte zmínit heslo „Den Brna“.

V tomto termínu není možné využít návštěvu vily Tugendhat, která je zcela obsazená.

Tyto zvýhodněné BRNOPASy platí pouze po dobu tohoto víkendu, tedy od 14. do 16. srpna. Maximální množství BRNOPASů zakoupených jednou osobou je pět.

2. Zvýhodněný BRNOPAS při ubytování ve vybraných brněnských hotelech

Brno nabízí spoustu možností pro skvělou dovolenou. A letos díky speciální finanční podpoře města po koronavirové krizi navíc s výhodami, které tu ještě nikdy nebyly! Vybrané hotely ve městě kromě komfortního ubytování nově nabízejí třídenní BRNOPAS za cenu maximálně 100 Kč. Čtyřčlenná rodina, která chce poznat Brno a užit si dovolenou, tak s třídenním BRNOPASEM ušetří na vstupech a veřejné dopravě zhruba 3 500 korun. Jedinou podmínkou je, že v hotelu strávíte minimálně 2 noci. Zda k ubytování dostanete BRNOPAS zcela zdarma nebo za symbolickou cenu do 100 Kč, se dozvíte v konkrétních hotelech uvedených níže.

Užijte si v Brně luxusní dovolenou plnou zážitků, která vás nezruinuje!

V rámci zvýhodněné nabídky dostanete ve vybraných hotelech 3 denní turistickou kartu BRNOPAS zdarma či maximálně do 100 Kč. Výhody BRNOPASu zahrnují například:

  • vstup zdarma do pěti TOP brněnských cílů (zahrady brněnských vil, na věž Staré radnice, do brněnského podzemí, katedrály sv. Petra a Pavla a do brněnské ZOO);
  • cestování MHD na 3 dny zdarma;
  • plavbu parníkem po Brněnské přehradě (zpáteční jízdenka ze zastávky Bystrc na Hrad Veveří);
  • možnost přednostně zakoupit vstupenky do vily Tugendhat.

Seznam všech slev a výhod naleznete ZDE.

 

Další místa (5)