Vánoční Dominikánské náměstí

Dominikánské náměstí je pěší zónou v romantických kulisách Nové radnice a kostela sv. Michala. V letošním roce bude celé patřit adventním trhům a stane se z něj místo se skvělou gastronomií a zábavou pro celou rodinu. Dobré jídlo a pití si tu nejen koupíte, ale oproti jiným místům v centru města si ho tam můžete také v klidu vychutnat. Prostor u stánků doplní komfortní konzumační zóny a využít bude možné také terasu kostela sv. Michala.

Gurmánské Vánoce na Dominikánském náměstí

Skvělé jídlo, dobré pití, klidná atmosféra, možnost vychutnat si adventní atmosféru a romantické prostředí. To jsou Gurmánské Vánoce na Dominikánském náměstí.

Dřevěný betlém

Řezbář Jiří Halouzka opět posílá do Brna betlém se stovkou figur. Kromě mnoha zvířat je v něm i klasické obsazení chléva, tedy Jezulátko, jeho matka Marie a svatý Josef.

ZOO koutek

Kromě dřevěných zvířat v betlému se malí návštěvníci potěší i s živými zvířaty. Brněnská ZOO ukáže ovce a kamerunské kozy. Jsou to přátelská zvířata, každý si je může pohladit.

Ježíškova pošta

Sní vaše děti o nějakém dárku? Není nic jednoduššího, než napsat dopis Ježíškovi. Dopis poté hoďte do dřevěné schránky na Dominikánském náměstí.

Vánoční dílny

Nejkrásnější ozdoby a dekorace na stromeček i do oken si děti v prosincových dnech každé odpoledne vyrobí přímo na náměstí u Ježíškovy pošty.