Zombie walk

  • Akce již proběhla

  • start na Moravském náměstí
    after party WATT Club, Jánská 14

Již více než tisíc zombií bylo nahlášeno z moravské metropole. Ozbrojené jednotky marně bojují proti neustále se zvětšující hordě. Vláda zřizuje kolem Brna karanténní zónu. Jak dlouho tento kritický stav potrvá? Největší odborníci se nemohou shodnout na žádném odhadu natož na příčině.

Takto nějak by mohly vypadat titulky novin, pokud by došlo k zombie apokalypse. Tu simuluje v Brně již tradiční pochod zombií. 7. října se jej může zúčastnit každý fanoušek těchto hrorových monster a kdokoli, kdo hledá aktivitu pro volný čas. Zombie Walk Brno je jednoduše událost, kterou by si nikdo neměl nechat uniknout. Akce je zdarma, tak proč nevyužít příležitosti se pobavit?

Samotný program započne zhruba ve čtyři hodiny odpoledne v parku na Moravském náměstí, kde bude připraveno několik stánků. Bude zde možnost se nechat namaskovat a zasoutěžit si za doprovodu hudby. Pro dospělé účastníky bude po deváté večerní připravena afterparty ve WATT Clubu. Zombíci, kteří se před pochodem na náměstí registrují, mají na tuto rozhodně ne-mrtvou párty vstupné se slevou 50 Kč!

Více informací

Kdy se akce koná

7. říjen 2017 - 19:00

Více informací a kontakt

start na Moravském náměstí
after party WATT Club, Jánská 14

Událost na FB