zimni-prohlidky

Státní zámek Valtice

Zimní prohlídky zámeckého divadla a barokní kaple

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • sobota 14.00 nebo 15.30

  • Státní zámek Valtice
    Zámek 1
    691 42 Valtice

Po kladných ohlasech v loňském roce pokračují na zámku Valtice mimořádné Zimní prohlídky zámeckého divadla a barokní kaple také v roce 2018.

Každou sobotu v únoru a březnu zámek Valtice otevře zámeckou kapli a zrekonstruované divadlo v rámci Zimních prohlídek. Poutavý výklad průvodce seznámí návštěvníky se stručnou historií valtického zámku s důrazem na senzačně dochovanou barokní kapli, krásnou ukázku sakrálního baroka, a s dokonale funkční replikou barokního divadla.

 

Minulou zimu proběhlo o Zimních prohlídkách několik zpráv také v médiích. Oblíbený pořad Toulavá nabídl reportáž o zimních prohlídkách barokní kaple a zámeckého divadla, o týden dříve o valtickém zámku hovořili také v Českém rozhlase Brno.

V neděli 12. února 2017 odvysílala Česká televize v relaci Toulavá kamera reportáž z prohlídky zámecké barokní kaple a zrekonstruovaného zámeckého divadla. Celý záznam z návštěvy Toulavé kamery na valtickém zámku můžete vidět zde .

Ve středu 1. února 2017 uveřejnil příspěvek o zimních prohlídkách na valtického zámku také Český rozhlas Brno, text i celé znění reportáže je tady. Z tištěných periodik zmínil zimní prohlídky na příklad TV Magazín Blesk.

Zájemcům o prohlídky doporučujeme nákup vstupenek předem elektronicky na odkazu zde, kapacita prohlídek je omezena.

Více informací

Kdy se akce koná

3. únor–23. březen 2018

Vstupné

Cena: 160Kč

Zájemcům o prohlídky doporučujeme nákup vstupenek předem elektronicky na odkazu zde, kapacita prohlídek je omezena.

Více informací a kontakt

Zámek 1, 691 42 Valtice, Česko

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku