Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Vstup na akci a do science centra bude umožněn zdarma všem účastníkům Zažij DofE (registrace předem nebo na místě)

V úterý 28. května od 12:00 se můžete těšit na virtuální realitu, elektromobily Tesla a Jaguar, procvičení outdoorových dovedností, kreativní workshopy. Od 16:30 můžete vidět jedinečnou science show slavného Michaela Londesborough, kterého znáte z České televize. Přijďte překonat tuhle #CHALLENGE a poznat DofE!
Vítáni jsou všichni ve věku 13 až 24 let, sami i se svými učiteli. Vstup je ZDARMA a zahrnuta je i prohlídka VIDA! science centra.

O DofE
Mezinárodní cena vévody z Edinburghu (DofE) je celosvětově nejvýznamnější program neformálního vzdělávání, který založil před 60 lety Princ Philip, vévoda z Edinburghu, manžel britské královny Alžběty. Mladí lidé ve věku 14 až 24 let jsou skrze něj motivování k cílevědomosti, solidaritě, zdravému životnímu stylu a zájmu o své okolí. V současnosti se tohoto programu účastní 1,3 milionů lidí, ve 130 zemích světa. V České republice má program 4000 účastníků na bronzové, stříbrné a zlaté úrovni. Absolventi programu získávají prestižní certifikát, který jim dává výhodu v profesním i osobním životě.

Kdy se akce koná

28. květen 2019 - 12:00–18:00

Vstupné

Pro vstup zdarma je potřeba se zaregistrovat na dofe.cz

Zdarma

Více informací a kontakt

Vstup na akci a do science centra bude umožněn zdarma všem účastníkům Zažij DofE (registrace předem nebo na místě)

Událost na FB
vladislava.vidlakova@dofe.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku