Hotel Voroněž I

XVII. a XVIII. mezinárodní výstava koček v Brně

  • Akce již proběhla

  • Křižkovského 47
    Brno

Organizace Moravia Cat Club, která sdružuje milovníky a majitele koček, pořádá v Brně již 17. a 18. mezinárodní výstavu koček, na kterou Vás srdečně zve. Výstavy se ve dnech 4. a 5.5.2019 zúčastní více než 150 ušlechtilých koček, také kočky domácí. Vystavovatelé se k nám sjedou z Rakouska, Slovenska, Chorvatska, Polska, Itálie, aj. Výstava se uskuteční v hotelu Voroněž I, na ulici Křižkovského 47 v Brně.

 

POPRVÉ V BRNĚ UVIDÍTE I NEZNÁMÉ PLEMENO LYKOI. Jedinečná příležitost vidět toto plemeno naživo.

Od 10 hodin bude probíhat na výstavě posuzování (pozvali jsme prestižní zahraniční posuzovatele).

A pokud si budete chtít zahrát na posuzovatele i vy, můžete mezi 13-14 hodinou rozhodnout o nejkrásnější kočce, které pak předáte pohár.

Asi od 14 hod bude předávání cen Best in Variety, a asi od 15 hodin začne závěrečná soutěž o nejkrásnější kočky výstavy.

Této soutěže se mohou částečně zúčastnit i diváci jakéhokoliv věku – stačí, když si tipnou vítěznou kočku, a pokud jeho tip bude správný, vyhrávají kokardu ! Tipovací soutěž pro návštěvníky je oba dny. Také jsme připravili soutěž Miss Voroněž – pojmenovaná po hotelu, ve kterém se výstava koná – a při ní dáváme prostor každému návštěvníkovi, aby si na chvíli zahrál na profesionálního posuzovatele, zvolil ze všech koček, které v klecích ten den viděl tu nejhezčí a při odchodu z výstavy zanechal svůj hlas s katalogovým číslem kočky u prodeje vstupenek.

Na výstavě najdete mnoho stánků s rozmanitými věcmi k prodeji, budete se moci vyfotit u profesionálního fotografa, děti si budou moci nechat namalovat na obličej něco moc pěkného 😉

Pro soutěžící děti máme připravené medaile a kokardy. Bude to víkend plný zážitků!

Více informací

Kdy se akce koná

4. květen 2019 - 09:00–17:00
5. květen 2019 - 09:00–16:00

Vstupné

Rodinné 150

Pro rodiny s dětmi, které jsou držiteli Rodinných pasů 20% sleva na vstupném.

Dospělí80 Kč
Mládež (6-15 let)40 Kč

Více informací a kontakt

Křižkovského 47

Událost na FB

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku