Hala TJ STADION BRNO, Křídlovická 32

XVI. Brněnské Velikonoce na ledě

  • Akce již proběhla

  • Hala TJ STADION BRNO, Křídlovická 32

Brněnská benefiční akce s volným vstupem se koná tradičně týden před Velikonočním pondělím. V roce 2019 již pošestnácté, poprvé ale jako součást projektu BRNĚNSKÝ ROK SPORTU, jehož filozofii zcela naplňuje.

V první části se představují svými vystoupeními na ledě naši nejúspěšnější krasobruslaři, rychlobruslaři a hokejisté (v minulých letech např. Karol Divín, René Novotný, Radka Kovaříková, Tomáš Verner, Michal Březina, Martina Sáblíková, Vlastimil Bubník a další), ale i talentovaní zástupci nejmladší brněnské bruslařské generace.

Ve druhé části programu si s účinkujícími z první části pořadu mohou děti (i dospělí) zabruslit při karnevalu na ledě. Děti s maskami mají přednost a všechny děti jsou oceňovány dárečky s velikonoční tematikou.

Akce je rovněž i motivační a nezanedbatelná je také její benefiční hodnota, která vyúsťuje v peněžní dar pro potřebné brněnské děti. V minulých letech tomu tak bylo ve prospěch Speciálních škol IBSENKA a ELPIS, v letošním roce je pamatováno na děti z Dětského domova Dagmar, který si připomíná devadesát let od svého otevření
(8. prosince 1929).

Kdy se akce koná

15. duben 2019 - 16:30

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt