Orea hotel Voroněž I

XV. a XVI. mezinárodní výstava koček z celé Evropy

  • Akce již proběhla

  • Orea hotel Voroněž I
    Vstup do sálu i pro návštěvníky je z levých skleněných dveří na parkovišti Vstup na výstavu není z hlavních dveří hotelu !

Organizace Moravia Cat Club, která sdružuje milovníky a majitele koček, pořádá letos v Brně již 15. a 16. mezinárodní výstavu koček, na kterou Vás srdečně zve.

Výstavy se ve dnech 21. a 22.4.2018 zúčastní více než 150 ušlechtilých koček, také kočky domácí. Vystavovatelé se k nám sjedou z Rakouska, Slovenska, Maďarska, Polska, Nizozemí, aj. Výstava se uskuteční v hotelu Voroněž I, na ulici Křižkovského 47 v Brně.

 

Vystavené kočky jsou čistokrevné šlechtičny z různých zemí. Od 10 hodin bude probíhat na výstavě posuzování (pozvali jsme prestižní zahraniční posuzovatele), asi od 14 hod bude předávání cen Best in Variety, a asi od 15 hodin začne závěrečná soutěž o nejkrásnější kočky výstavy.

Této soutěže se mohou částečně zúčastnit i diváci jakéhokoliv věku – stačí, když si tipnou vítěznou kočku, a pokud jeho tip bude správný, vyhrávají kokardu ! Tipovací soutěž pro návštěvníky je oba dny. Také jsme připravili soutěž Miss Voroněž – pojmenovaná po hotelu, ve kterém se výstava koná – a při ní dáváme prostor každému návštěvníkovi, aby si na chvíli zahrál na profesionálního posuzovatele, zvolil ze všech koček, které v klecích ten den viděl tu nejhezčí a při odchodu z výstavy zanechal svůj hlas s katalogovým číslem kočky u prodeje vstupenek.

Hlasy se po 14té hodině sečtou a vítězné kočky se vyhlásí – vyhlásíme 1 až 3. místo Na výstavě najdete mnoho stánků s rozmanitými věcmi k prodeji, budete se moci vyfotit u profesionálního fotografa, děti si budou moci nechat namalovat na obličej něco moc pěkného 😉 Bude to víkend plný zážitků!
Pro rodiny s dětmi, které jsou držiteli Rodinných pasů, nabízíme 20% slevu na vstupném.

Více informací

Kdy se akce koná

21.–22. duben 2018 - 09:00–16:00

Vstupné

Rodinné vstupné 150,- a pro držitele Rodinných pasů 120,-

Dospělí80 Kč
Mládež (6-15 let)40 Kč
Děti (0-6 let)40 Kč
Senioři40 Kč

Více informací a kontakt

Křížkovského 47, Brno 603 73 Brno

Událost na FB
mcc.web@email.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku