Balladine

WORKSHOP PRO DĚTI 6 – 13 let // MODERNÍ TANEC

  • Akce již proběhla

  • Balladine
    Moravské náměstí 13

Taneční škola BALLADINE Vás zve na workshop pod vedením lektorky Veroniky Jirouškové.

>> protažení / rozsah / izolace / příprava na jazzové piruetty / taneční sestava / improvizace / pauza dle domluvy s dětmi a povídání o vývoji moderního tance z baletu – jak se formoval až do dnešní podoby < s sebou > pohodlné oblečení > něco na pití > úsměv

 

 

Lektorka VERČA Jiroušková je absolventka Taneční konzervatoře v Brně obor moderní tanec. Od 7 let tančí v taneční skupině Danza Brno, s níž se zúčastnila mnoha tanečních soutěží, mistrovství České republiky a Mistrovství světa v tanečním stylu jazz dance. Tři roky pracovala na základní umělecké škole v Pohořelicích jako pedagog tance. Jako lektorka a vedoucí pracuje na dětském tanečním a sportovním táboře. Vystupuje a hostuje na různých akcích, plesech, tanečních soustředěních i workshopech, pravidelně zasedá v porotě taneční soutěže O Jablonskou tanečnici. Jejím největším snem je tančit v muzikálu. Tento sen si pomalu plní a nyní ji můžete vidět tančit v muzikálu Děti ráje, Jesus Christ Superstar a v opeře Carmen.

DEADLINE pro přihlášení i platbu je 6.11.2017
PŘIHLAŠUJTE SE na emailu balladine@balladine.cz a uveďte celé jméno dítěte a jeho věk + telefonní kontakt na Vás.
CENA: 250kč / 2 hodiny
Platbu, prosím, proveďte buď převodem na účet nebo hotově na recepci Balladine. Číslo účtu pro platbu: 2100735900/2010. Do poznámky pro příjemce napište jméno a přijímení dítěte.

Tento projekt se uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna.

Více informací

Kdy se akce koná

19. listopad 2017 - 15:30–17:30

Více informací a kontakt