Dobrovolnické centrum 67

Workshop: jak cestovat (nejen) jako dobrovolník!

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Bratislavská 26/210, 602 00 Brno

Letní sezóna cestovatelských dobrodružství se pomalu blíží. Proto jsme pro Vás připravili workshop, na kterém se dozvíte, jaké přílěžitosti se pro Vás nabízejí v rámci Evropské unie.

Interaktivní formou Vám představíme programy jako Evropský sbor solidarity, výměny mládeže, workcampy a stáže. Prozradíme Vám také, jak se po návratu z Vašeho cestovatelského dobrovolnického dobrodružství angažovat např. skrze Solidární projekty. Součástí programu bude i zábavný kvíz o hodnotné ceny jako batoh či powerbanka.

Program je především pro mladé lidi do 30 let a pro všechny, kteří by se chtěli dozvědět více o příležitostech pro mládež v rámci EU. Více informací najdete již nyní na https://vyjed.cz/.

Přihlášení na workshop ZDE

Rádi bychom Vám představili lektorku Petru, která programem provede:

 

Rádi bychom Vám představili lektorku Petru, která programem provede:

Ahoj, jmenuji se Petra Svobodová, ale přátelé mi neřeknou jinak než Peťka. Pocházím z Přerova, kde také v současné době vedu svou kavárnu a zároveň působím jako Regionální konzultantka v Olomouckém kraji. Program Erasmus+ je moje srdcovka již 11 let. Mám za sebou tisíce kilometrů po Evropě, spoustu projektů, krásné vzpomínky a hlavně zkušenosti k nezaplacení. Někdy mám pocit, že Erasmus+ je mým posláním. Dostala jsem tehdy příležitost a tu teď nabízím dál.
V životě se řídím heslem “co mě nezabije, to mě posílí.” Miluju výzvy a nové příležitosti. Ve sluchátkách mám audioknihy, pěstuji Nordic Walking a nestydím se za háčkování!

Více informací

Kdy se akce koná

12. květen 2022 - 17:30–19:00

Vstupné

Na akci je nutno se přihlásit pomocí formuláře: https://forms.gle/mN3iYhKYmxa8dFX79

Zdarma

Více informací a kontakt

Dobrovolnické centrum 67

Bratislavská 26/210, 602 00 Brno

Událost na FB
lukas.michalek@dc67.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku