Restaurace a Zábavní Park Eldorádo

Wannado Festival Tour 2020 – Brno

  • Akce již proběhla

  • Restaurace a Zábavní Park Eldorádo

Objevte jedinečný svět Wannado plný zábavy a pohybu.

V Parku Eldorádo si rozšíříte obzory a zjistíte, jaké máte možnosti sportovního vyžití pro sebe a pro své děti v nejbližším okolí. Všechny aktivity budou na místě k vyzkoušení a poznáte i samotné trenéry jednotlivých sportů.

Od roku 2017 je oblíbenou součástí festivalu nafukovací překážková dráha Ninja Race, na které mohou malí i velcí bojovníci otestovat své síly, rychlost a obratnost. Přesnost si zase návštěvníci prověří na laserové biatlonové střelnici a připravená bude také zóna odrážedel pro nejmenší sportovní nadšence.

Nebudou chybět rozhovory se známými sportovci, exhibiční vystoupení a soutěže o hodnotné ceny, včetně jízdního kola Author. Na akci získáte neopakovatelné zážitky a vyberete si tu správnou aktivitu tím nejlepším a nejjednodušším způsobem. Celodenním programem budou provázet pohotoví moderátoři spolu s oblíbenými postavičkami ze světa Wannado – Bernilem, Keryanem, Meerfun a Nailou. Tak jaký sport si vyberete?

Pro zajištění bezpečného průběhu akce budou organizátoři monitorovat počty příchozích a odchozích návštěvníků tak, aby se dle platných norem v jeden moment na festivalu nenacházelo více jak povolených 1000 osob. Pro větší komfort účastníků festivalu budou u všech klubů a po celém areálu k dispozici hygienické pomůcky a čistící prostředky.

Kdy se akce koná

19. září 2020 - 10:00–16:00

Vstupné

Zdarma

Více informací a kontakt

Restaurace a Zábavní Park Eldorádo

Restaurace a Zábavní Park Eldorádo

Událost na FB
info@sportacek.cz

COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!