Art Gallery Brno
Výstava v Art Gallery Brno – sdružení MAGMA – Meeting 2023
Nová výstava v Art Gallery Brno – sdružení MAGMA- MEETING 2023
24/02/23 – 31/03/23
Přijměte srdečné pozvání na zahájení výstavy sdružení Magma (Bohuslava Olešová, Jaroslav Hamža, Zdeněk Hamža a Václav Kyselka jako host sdružení) s názvem Meeting 2023.
Vernisáž výstavy se uskuteční ve čtvrtek 23. 2. 2023 od 17. hodin v Art Gallery Brno na Veveří 8.
Těšíme se na vás!
Zakladatelé sdružení již na počátku nového milénia v rámci svých aktivit směřujících k popularizaci výtvarného umění začali jako první v České republice organizovat projekt Otevřené ateliéry – a takto zpřístupnili soukromé ateliérové prostory mnoha výtvarných umělců pro zájemce z řad veřejnosti.
Členové sdružení Magma později se svými hosty začali uskutečňovat občasné vlastní skupinové výstavy. Aktuální prezentaci autorů sdružení a jejich hosta v Art Gallery Brno pak můžeme vnímat jako určitou sondu do aktuálního uměleckého směřování autorů, které spojuje zájem o konkrétní témata reflektující prostředí, v němž žijeme, vztahy a souvislosti – své vize však autoři již interpretují rozdílnými způsoby a formami. Název Meeting 2023 naznačuje směřování tohoto projektu i to, že se nejedná o nijak ucelený projekt, ale spíše o ukázku jejich tvorby tak, jak v klauzuře jednotlivých ateliérů v určité časové periodě vzniká.
Kdy se akce koná
Více informací a kontakt
Art Gallery Brno
Art Gallery Brno, Veveří 8, 602 00 Brno
Po dobu konání výstavy bude galerie otevřena denně od úterý do čtvrtka mezi 10 až 17. hodinou, jinak po předchozí domluvě na tel. +420 722 988 700.
Událost na FB
+420 722 988 700
info@artgb.cz