COVID – 19 = některé akce mohou být zrušeny a místa zavřena. Sledujte prosím weby jednotlivých organizací. BUĎME SPOLU!

Nástupní místo: náměstí Svobody

Vyhlídkové jízdy minibusem – VYHLÍDKY

Předchozí Následující
  • Akce již proběhla

  • Nástupní místo: náměstí Svobody

Vzhledem k mimořádným opatřen je provoz Vyhlídkových jízd Brnem v termínu 12.10. – 20. 11. 2020 zrušen. Výměnu vstupenek či storno lze v případě nákupu online provést na e-mailu michalkova@ticbrno.cz, při nákupu na informačním centru pak přímo na IC. Děkujeme za pochopení.

Vyhlídková trasa určená milovníkům krásných výhledů na Brno. V naší trase nebude chybět pohled ze  Špilberku, Wilsonova lesa, Bílé hory, Hády či od Kostelíčku v Líšni.

Trasa: nám. Svobody – kostel sv. Jakuba – Jošt a kostel sv. Tomáše – Komenského náměstí – Obilní trh – Vyhlídka Wilsonův les (u Biskupského gymnázia) * – hrad Špilberk * –  Desnisovy sady – kostel Neposkvrněného početí Panny Marie – Zderadův sloup – Židenice – Bílá hora a Stránská skála * –  Hády – Líšeňský kostelíček *  – Kniesova – Kaple Panny Marie Pomocnice * – nám. Karla IV.  – Zámek Belcredi * – Líšeň – První brněnská strojírna – nám. Svobody

START: nám. Svobody

DÉLKA: 3 hodiny

Zastávky označené * jsou s výstupem.

Průvodci: Zdena Redererová, Monika Postbieglová

Zdena Redererová

Jmenuji se Zdena Redererová a setkáte se se mnou na Vyhlídkových jízdách Brnem i na tematických prohlídkách historickým centrem. Pracuji již dlouho jako průvodce v TIC BRNO, provázím po České republice i po většině evropských zemí, nejvíce jezdím do Velké Británie. Cestování je mým koníčkem, který mi stále rozšiřuje obzory. Záměrem trasy Vyhlídky je podívat se na Brno z jiné perspektivy, ukázat krásu brněnského okolí a přispět k pozitivnímu vnímání přírody, která je pro nás tak důležitá. Návštěvníky nejen informuji o geografických změnách naší krajiny, historii času, ale chtěla bych je i pobavit, zasmát se s nimi, aby po odchodu z minibusu měli pěkný zážitek a mohli říci, že to byl dobře strávený čas. Kromě již zmiňované trasy Vyhlídky se se mnou můžete potkat i na trase Slavné vily.

Termíny:

Akce se koná v rámci vyhlídkových jízd Brnem.

Kdy se akce koná

Vstupné

300 Kč plné vstupné

200 Kč děti od 7 let, studenti, senioři, ZTP, ZTP/P

760 Kč rodinné vstupné – k zakoupení pouze na pokladně, nelze online

Dospělí a děti mají s kartou BRNOPAS slevu 25%

Prodej jízdenek: IC Radnická 8, IC Panenská 1, online na stránkách ticbrno.cz

Kontakt: IC Radnická tel. 542 427 150 , tel. IC Panenská 513 039 035, info@ticbrno.cz

Více informací a kontakt

Nástupní místo: náměstí Svobody

Nástupní místo: náměstí Svobody

Událost na FB
info@ticbrno.cz

Dejte o akci vědět přátelům!

Sdílet na facebooku