Café Práh

VOR – Večer Osobního Rozvoje

  • Akce již proběhla

  • Café Práh
    Přednáškový sál v kavárně Práh.

Máte chuť na intenzivní dávku osobního rozvoje? Chcete se potkat s lidmi, kteří se rádi posouvají? Dozvědět se, jak přesvědčit sami sebe k plněníní svých cílů? Nebo jak si udržet kvalitní spánek v dnešní době světelné?

1.11. pořádáme v Brně další Večer osobního rozvoje z dílny vzdělávacího institutu GrowJOB a projektu KONEC PROKRASTINACE.

Témata večera:
1. Jak přesvědčit sám sebe s Barborou Vackovou
2. Digi-Spánek aneb jak si zlepšit spánek v době světelné s Matějem Krejčím

Obsah přednášek:
1. JAK PŘESVĚDČIT SÁM SEBE?
Římský filozof Seneca řekl: „„Nejmocnější je ten člověk, který ovládl sám sebe.“ Toužíte po naplněném životu, smysluplné práci, pestrých zážitcích a pevných vztazích? To vše vyžaduje hodně sil. Co když se dostanete do momentu, kdy chcete udělat další krok, ale nedokážete se k němu přesvědčit? Například nelenošit, zdravě jíst, pravidelně cvičit, chodit brzo spát.

Na přednášce se zaměříme na to:
Jak přesvědčit sami sebe udělat to, co chci?
Jak zlomit počáteční odpor a lenost?
Jak překonat vlastní racionalizace, proč to zrovna teď nejde?
Jak pracovat se systémem odměn sám pro sebe?
Jak být důslednější, když se zodpovídáte jen sami sobě?

Z přednášky si odnesete konkrétní tipy z psychologie přesvědčování, které vám pomohou snadněji přemluvit sami sebe.

2. DIGI-SPÁNEK ANEB JAK SI ZLEPŠIT SPÁNEK V DOBĚ SVĚTELNÉ?
Jak řekl Matthew Walker: „Lidské bytosti jsou ve skutečnosti jediným živočišným druhem, který se dobrovolně připravuje o spánek.“ Pokud spíte méně než osm hodin denně, pak asi stejně jako většina populace trpíte spánkovou deprivací. Ta sebou přináší zhoršenou náladu, paměť, zvýšení váhy či dokonce zvýšené riziko srdečního či mozkového infarktu.

Na přednášce se dozvíte:
Jak se naučit správně usínat a zdravě spát?
Jaké jsou typy a rady pro kvalitnější spánek?
Jak správně odpočívat a regenerovat?

Výzkumy ukazují, že pokud si lidé dopřávají dostatek kvalitního spánku, jsou zdravější, chytřejší, štíhlejší a šťastnější. Z přednášky si odnesete konkrétní tipy, jak svůj spánek zkvalitnit.
——————————————————-
Přednáší: Barbora Vacková, Matěj Krejčí
Bára a Matěj jsou lektoři GrowJOB Institute. Smyslem jejich práce je vyhledávat nejkvalitnější vědecké poznatky z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie a převádět je do praxe českých firem a života jednotlivců. Pomáhají tak lidem a firmám lépe fungovat. Bára se specializuje na téma sebedisciplíny a leadershipu, Matěj se zabývá zejména tématem prokrastinace a DigiDetoxu. GrowJOB je na trhu již 12 let.

Firemní klienti institutu GrowJOB:
Cisco, Dell, HP, Microso, KPMG, Deloitte, DHL, OMV, Komerční banka, Hypoteční banka, AirBank, ČSOB, Allianz pojišťovna, GE Money, Modrá pyramida, Uniqua, Slovenská sporiteľňa, SAXO Bank, Santé, Krka, Meopta, Adventura, Česká televize, …

Více informací

Kdy se akce koná

1. listopad 2018 - 18:00–20:00

Vstupné

Dospělí250 Kč

Více informací a kontakt

Ve Vaňkovce 1, 602 00 Brno

Událost na FB
anna@konec-prokrastinace.cz